زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

برای دیدن عکس های مجموعه تفریحی سرزمین عجایب ماینز در کوالالامپور (اینجا) را کلیک کنید

سرزمین عجایب ماینز (mines wonderland) یکی از مکان های جالب و دیدنی مالزی است که کسانی که برای چند روزی به سفر به مالزی می آیند این مکان زیبا و دیدنی را از دست می دهند . سرزمین عجایب ماینز (mines wonderland) یک پارک تفریحی که برای ورود به پارک یک ورودی ازتون می گیرند و شما بعد به هر اندازه که می خواهید می توانید از امکانات پارک استفاده کنید . منطقه ماینز در فاصله 20 کیلومتری از شهر ، واقع شده . دریاچه ی مصنوعی این پارک ، با نورپردازی های زیبا ، فواره های حساس به نوای موسیقی و نور باران های لیزریش ، بسیار جذاب و دیدنی است.

سرزمین عجایب ماینز ، قسمت های مختلفی دارد ، از جمله : قلمرو سفید که ببرهای سفید در آن زندگی می کنند ، مجسمه حیوانات روی آب ، خانه های برفی ، که مخصوص بازی های زمستانی است  و محبوبیت زیادی دارد ، انواع وسایل بازی و سرگرمی  هیجان آور و یک آمفی تئاتر مخصوص موسیقی های سنتی مالزی .

 

آدرس : ایستگاه مترو serdang که پیاده بشوید از هرکی آدرس shoping mines بپرسید بهتون میگه . حدود 2 یا 3 دقیقه پیاده از ایستگاه مترو serdang  تا فروشگاه mines  راه است . حالا mines wonderland  دقیقا پشت فروشگاه mines است . یه چیز جالب دیگه که تو این پارک زیبا است ، شهر یخی این پارک است که شاید تنها جایی تو مالزی که شما سرما را به معنای واقعی حس می کنید و نیاز به پوشیدن یک لباس گرم دارید . رقص های محلی و رقص فواره ها و ... از دیگر برنامه های پارک است . البته خود پارک هم بسیار بزرگ و دیدنی است .

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد