زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های پارک های آبی آنتالیا در ترکیه (اينجا) را کليک کنيد

پارک آبی دیدمان( Dedeman Aquapark) در نزدیکی هتل دیدمان در حومه  Bodrum در شرق شهر آنتالیا قرار گرفته است . دیدمان یکی از محبوب ترین پارک آبی های آنتالیا در 65000 متر مربع و 23 سرسره آبی و رودخانه ای با 350 متر و امواج مصنوعی و استخرهای متعدد است . آکوالند aqualand نام یکی دیگر از پارک آبی در آنتالیا است که در نوع خودش بی نظیر است .این پارک آبی از نظر سرسبزی و طراحی و آبشار رویایی آن یکی از برترین پارک های آبی در جهان است . در این پارک علاوه بر تفریحات آبی ، اجرای نمایش های آکروباتیک ، مسابقات رقص ، تردستی و برنامه های سرگرم کننده دیگر هم اجرا می شود

در کنار آکوالند در دلفین لند نمایش دلفین ها نیز اجرا می شود . در هنگام گردش در پارک عکاس پارک از شما عکس یادگاری می گیرد و آن را روی بشقاب های چینی چاپ می کند که شما در هنگام خروج از پارک آبی در صورت تمایل می توانید این بشقاب ها را خریداری کنید .

Aqua-world پارک آبی دیگری است در شهر کمر (Kemer) در فاصله 40 کیلومتری آنتالیا واقع شده است شامل سرسره ها ، استخرها و تفریحات آبی بسیاری است .

Deniz Caddesi No: 41/1 Kemer-ANTALYA/TURKEY

Phone: (+90.242) 814 58 23 Fax: (+90.242) 814 57 63

علاوه بر پارک های آبی داخل شهر آنتالیا بسیاری از هتل های 5 ستاره آنتالیا هم دارای پارک های آبی هستند که از جمله می توان به پارک آبی و مجهز هتل 5 ستاره Royal Wings اشاره کرد . پس بی دلیل نیست که آنتالیا را شهر پارک های آبی می دانند .

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد