زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

برای دیدن عکس های امارت مال و پیست اسکی دبی (اینجا) را کلیک کنید .

دبی مال یا امارت مال یا به قول عرب ها مول الامارات بزرگترین پاساژ جهان است که روبروی برج دبی ، بزرگترین برج جهان واقع شد است . روبروی درب ورودی امارت مال رقص فواره های زیبایی است که هر روز حدود ساعت 7 پسین آغاز می شود که دیدنش خالی از لطف نیست .امارات مال، انتهای خرید، تفریح و سرگرمی است، مجموعه ای که در سپتامبر 2005 افتتاح شد و در مرکز منطقه ای که اینروزها دبی جدید تلقی می شود قرار گرفت. این مجموعه با مساحت 223 هزار متر مربع تمام نیازهای شما برای خرید و تفریح و سرگرمی را پاسخگو می باشد.

در دل این پاساژ قول پیکر منطقه سردی وجود دارد که پوشیده از برف مصنوعی است و تنها محلی است که در دبی که شما سرما را احساس می کنید . دمای این محل به راحتی به زیر صفر می رسد و شما نیاز به پوشیدن لباس گرم دارید . این مکان پیست اسکی مصنوعی دبی است گه در نوع خودش بی نظیر است .

امارات مال 472 برند بین المللی که شامل لباس، وسایل خانگی، وسایل الکترونیکی و مبلمان می شود را در خود جای داده است. همچنین بزرگترین CARREFOUR شهر دبی و بیش از 60 فروشگاه OUTLET.

تفریح و خوشگذرانی شما در MAGIC PLANET (مرکز بازی و تفریحات مجموعه) تکمیل می شود. بزرگترین سینمای دبی و از همه مهمتر پیست اسکی امارات مال.

فواره های دبی مال:

فواره های دبی از دیدنی ترین و فرحبخش ترین جاذبه های دبی است .این فواره ها در زمینی به مساحت حدودا 121410 متر مربع و بر روی دریاچه ای درست در کنار مرکز خرید دبی مال قرار گرفته اند این فواره ها پنج دایره و مجموعه بزرگ را تشکیل داده اند که دو دایره با سایز متفاوت در میانه انها قرار گرفته اند .این فواره ها را شرکت امریکایی کالیفرنیا طراحی کرده که فواره های بلاجیو در لاس وگاس نیز از کارهای آنهاست.این فواره ها با پخش همزمان سرودهای معروفی از شرکت سما دبی مانند آهنگ معروف (بابا یتو)   برنده جایزه جهانی دنیای عربی سواحیلی فعال می شوند و 25 پروژکتور رنگی در شبها نیز با رقص نور آنها را همراهی می کنند.این فواره ها بلند ترین فواره های دنیا می باشند و از این جهت رکورد دار محسوب می شوند و در میانه دریاچه برج دبی و طبقه همکف دبی مال قرار دارند و تقریبا 16 بار در طی روز فعال می شوند و قدرت اینرا دارند که در حدود 150 متر آب را به سمت بالا پرتاب کنند.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد