زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

زيردريايي  یا در حقیقت هتل لوژ زيرآبی جولز (Jules Undersea Lodge) شبيه يک جايگاه سرپوشيده سری است. اين هتل با نام جولز در کی‌لارگو (Key largo) در فلوريدا (Florida) ، آمریکا واقع‌ شده است. در اين زيردريايي مهمان‌ها حتماً بايد با لباس غواصي تا عمق ۲۱ فوت از سطح دريا بروند. اين زيردريايي به‌ عنوان يک آزمايشگاه تحقيقاتي در دهه ۱۹۷۰ کار خود را آغاز کرد اما امروزه به غواصاني که مي‌خواهند در اين زمينه موقعيت خود را تثبيت کنند، کمک مي‌کند. هر اتاق يک پنجره بزرگ دارد که فضاي داخلي دريا را نشان مي‌دهد. 

هنگامي‌که زيردريايی یا هتل جولز در تالاب منگرو جاي مي‌گيرد ، تبديل به يک صخره دريايي براي نگهداری انواع آبزيان در يک منطقه طبيعي مي‌شود.

فضاي زيردريايي يک جايگاه عظيم براي تداوم جفت‌گيری آبزيان و يک مکان تشريفاتي منحصر به‌ فرد و کامل‌کننده دوره مرچف (mer-chef)  براي غواصان است.

این هتل نخستین بار در سال ۱۹۷۰ میلادی به عنوان «اقامتگاه موقت زیردریا» ساخته شد اما در دهه ۱۹۸۰ میلادی آن را به عنوان هتل بازگشایی کردند. هزینه اقامت برای هر شب در این هتل نفری ۶۷۵ دلار است .

اين هتل همچنين به مدت ۳ روز براي غواصان ماهر گواهي غواصي صادر مي‌کند و آن‌ها مي‌توانند در قلمرو دريايي ، بي‌دغدغه به کاوش بپردازند.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد