زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

قلعه بدروم يکي از مهمترين و شناخته ترين بناهاي تاريخي اين شهر است که به عنوان نماد شهر بدروم نيز شناخته مي شود. اين قلعه در قرن پانزدهم ميلادي اخته شده است و مي توانيد در تورهايي که به مقصد اين شهر برگزار مي شود از آن ديدن کنيد.
قلعه بدروم  که در جنوب غربي ترکيه در شهر بدروم واقع شده است توسط تيمارگر شواليه ساخته شد و به همين دليل به نام قلعه سنت پيترز هم معروف است. در بازديد از اين قلعه به حال و هواي تاريخي جنگ هاي ترکان سلجوقي بر مي گرديد.
 
در دوران عثماني با اضافه کردن يک مناره به کليساي داخل آن، اين کليسا به يک مسجد تغيير کاربري داد. اين قلعه که در سال 1595به عنوان زندان مورد استفاده قرار مي گرفت امروزه به صورت موزه در آمده است.
 
موزه باستان شناسي زير آب بدروم در اين قلعه تاريخي ساخته شده است و بسياري از يافته هاي باستانشناسي زير آب در شهر بدروم در اين موزه به نمايش در آمده است.
 
مساحت اين قلعه حدود 30هزار متر مربع بوده و داراي 5 برج است که با نام هاي برج هاي فرانسوي، انگليسي، ايتاليايي، آلماني و نيز برج مار شناخته مي شوند.
 
تور ترکيه و بدروم تورهاي گران قيمتي نيستند و اين شانس ديدار از يک شهر زيبا و تاريخي را بيشتر مي کند. شهر بدروم يکي از شهرهاي توريستي ساحلي و نسبتا ارزان قيمت ترکيه است که در نزديکي درياي اژه قرار دارد. در سفر به بدروم به جز اين قلعه تاريخي، مي توانيد از موزه روباز، تآتر باستاني، گورسنگ ها، درب ميندوس، قلعه چيفت، مسجد مصطفي پاشا، مسجد تپه جيک و مسجد عدليه آن ديدار کنيد.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد