زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

پنانگ یکی از جزایر زیبای مالزی است . یکی از تورهای پرطرفدار مالزی ، سفر به جزیره پنانگ است که معمولا به صورت ترکیبی با کوالالامپور ( 4روز کوالا - 3روز پنانگ) بسته می شود. از کوالالامپور تا پنانگ با اتوبوس تقریبا 5 ساعت راه است که معمولا سرویس های رفت و برگشت کوالا به پنانگ ساعت 8 یا 10 صبح است. روز اول اقامت در پنانگ به دلیل اینکه از ظهر به بعد در پنانگ هستید و کمی هم خسته راه هستید معمولا لیدرهای ایرانی برنامه تفریحی را به گردشگران پیشنهاد نمی دهند . اما این روز می توانید یکی از زیباترین و آرام ترین روز سفر شما در جزیره زیبای پنانگ باشد. 

معمولا مسافران ایرانی هتل خود را در پنانگ در منطقه باتوفرینگی انتخاب می کنند . دلیل آن هم نزدیکی این هتل ها به ساحل است (اکثر هتل ها ساحل اختصاصی دارند) و استفاده بیشتر از  زیبایی های طبیعی جزیره پنانگ است که ما هم پیشنهاد می کنیم هتل خود را در منطقه باتوفرینگی انتخاب کنید . 

شما اگر صبح از کوالالامپور به سمت پنانگ حرکت کنید ظهر موقع نهار به پنانگ می رسید و به دلیل دوری تقریبا 45 دقیقه ای با ماشین از منطقه باتوفرینگی تا جورج تاون (مرکز شهر پنانگ) بهتر است که روز اول را منطقه باتوفرینگی سپری کنید . 

بعد از Check In هتل ، بهترین کار خوردن یک نهار دلچسب دریایی در یکی از رستوران های متنوع منطقه باتوفرینگی پنانگ است.( پیشنهاد می کنم اگر اهل غذاهای دریایی هستید در هر فرصتی در جزیره پنانگ غذای دریایی میل کنید ، زیرا پنانگ در دنیا به عنوان شهر غذاهای دریایی معروف می باشد)

رستوران گلدن تاهی golden thai

آکواریوم رستوران  golden thai

رستوران  golden thai  از معروف ترین رستوران های دریایی پنانگ روبروی هتل هالیدی این (Holiday Inn Resort Penang)

 

قدم زدن در ساحل زیبای جزیره و استفاده از تفریحات آبی بعد از نهار ، بهترین کاری است که می توانید انجام دهید .  

ساحل پنانگ

ساحل جزیره زیبای پنانگ

 

سعی کنید امروز در آرامش بیشتری سپری کنید و کمی استراحت کنید و از زیبایی های ساحل و دریا و جنگل این جزیره زیبا بیشتر لذت ببرید که شاید به دلیل زمان کمی که در این جزیره هستید و برنامه های متنوعی که در روزهای آینده در انتظار شماست ، کمتر وقت استراحت در ساحل را داشته باشید. 

امروز وقت آنرا دارید که گشت کوچکی در هتل خود بزنید و از امکانات تفریحی هتل که معمولا شامل استخر و امکانات ورزشی دیگر می شود استفاده کنید . 

پل هوایی هتل هالیدی این

پل هوایی هتل هالیدی این پنانگ (Holiday Inn Resort Penang) که دو ساختمان هتل را به هم وصل می کند

 

امکانات ورزشی هتل هالیدی این پنانگ

امکانات ورزشی هتل هالیدی این پنانگ (Holiday Inn Resort Penang)

 

از ساعت 7 تا 12 شب ، بازار شبانه باتوفرینگی فعال می باشد که دیدن آن خالی از لطف نخواهد بود ، فقط اگر قصد خرید دارید یادتان باشد که حسابی چانه بزنید. 

نوشیدنی های خنک استوایی بنوشید و شام را هم می توانید در یکی از صدها رستوران متنوع منطقه باتوفرینگی میل کنید. 

رستوران ایتالیایی پنانگ1

رستوران ایتالیایی پنانگ2

رستوران ایتالیایی پنانگ3

رستوران ایتالیایی پنانگ4

رستوران ایتالیایی جزیره پنانگ

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد