زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های هتل بزرگ داریوش در کیش ، هرمزگان (اينجا) را کليک کنيد

هتل بزرگ داریوش هتل ۵ ستاره‌ای در جزیره کیش که با سرمایه‌گذاری حسین ثابت ساخته شد. این هتل، با الهام از تخت جمشید ، به‌صورت سمبلی از افتخار و عزت ایران باستان در دوران هخامنشیان ساخته شده‌است. این هتل دارای ۱۶۸ اتاق است و با سرمایه‌ای معادل ۱۲۵ میلیون دلار ساخته شده‌است.در  دنیا  هتل  های زیبا ، مدرن و بزرگ فراوانند ؛ ویژ گی  یکتای هتل بزرگ داریوش بعنوان  تنها  هتل  زیبا  و  بزرگ دنیا که تمدّن و فرهنگ یک ملّت بزرگ و کهن را به رخ جهانیان می کشاند ؛ و بعنوان یگانه نماد تاریخی کشور با معماری یکتای جهانی خود، شکوه سلطنت گسترده ، فرهنگ و تمدّن ایرانیان عزیز را هویدا نموده و دلیل قاطعی بر نام خلیج همیشه فارس است.

 حسین ثابت در سنگ نوشته سرسرای هتل بزرگ داریوش می نویسد: کاخ بلند اندیشه پارسیان تا جاودانه تاریخ پاینده خواهد ماند٬زیرا ایرانیان با فرهنگ و تمدن خود نخواهند گذاشت که فرهنگ اجدادی از دست داده شود.

هتل بزرگ داریوش هتل ۵ ستاره‌ای در جزیره کیش که با سرمایه‌گذاری حسین ثابت ساخته شد. این هتل، با الهام از تخت جمشید ، به‌صورت سمبلی از افتخار و عزت ایران باستان در دوران هخامنشیان ساخته شده‌است.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد