زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

شاید زبان انگلیسی در زندگی روزمره در کشورهای آسیای شرقی مثل مالزی و تایلند خیلی بکارتون نیاد ، مخصوصا وقتی برای گردش و تفریح به عنوان یک توریست به این کشورها سفر می کنید . اما مطمعنا اگر قصد تحصیل را در این کشورها داشته یاشید حتما نیاز دارید که به زبان انگلیسی مسلط باشید ( البته اگر به عنوان یک توریست هم زبان انگلیسیتون خوب باشه مطمعنا بهتون خیلی کمک می کند ) .

در این عنوان قصد داریم بگیم چطوری می تونیم در مالزی زبان انگلیسی یاد بگیریم ؟ به چه کالج هایی بریم ؟ و تجربه شخصیمون را در مورد رفتن به این کالج ها بنویسیم .

*** در این عنوان قصد نداریم کالج های مختلف مالزی را با هم مقایسه کنیم بلکه هدف این است که از تجربه شخصی رفتن به هر کدام از این کالج ها بنویسیم و بگیم گه به نظر خودمون چه نکات مثبت و منفی داشته اند ***

همچنین در این عنوان قصد داریم راه و روش های دیگری برای یادگیری زبان انگلیسی در کشور مالزی را به غیر از کالج رفتن را بررسی کنیم .

تجربه ها (1)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, ژانویه 25 2015, 10:41 AM - #Permalink

  کالج زبان آیمک (IMEC) : یکی از راه های یادگیری زبان انگلیسی در کشور مالزی ، ثبت نام در کالج های زبان انگلیسی است که تعدادشون کم هم نیست . خوب معمولا شرکت هایی در ایران هستند که تمام مراحل کار از ثبت نام در کالج تا اقامت در مالزی را براتون انجام می دهند. فقط پیشنهاد می کنم قبلا از اقدام به اینکار تحقیقات لازم را انجام دهید . فقط چند تا توضیح کوچک می دم ، چون اگر می خوام در این مورد بحث کنم توضیحات خیلی طولانی می شود و از حوصله این عنوان خارج می شود .

  اکثر کسانی که شما در کالج های آیمک خواهید دید ایرانی ها و عرب ها هستند . اساتید کاملا انگلیسی با لهجه خوب صحبت می کنند ، اما بدی این کلاس اینه که چون کلاس دانشجوی ایرانی زیاد داره ، دانشجویان کلاس خیلی راحت باهم فارسی صحبت می کنند و استاد تنها کاری که می تونه بکنه اینه که به انگلیسی بگه که فارسی صحبت نکنید . ( البته من کالج آیمک را حدود 8 سال پیش رفتم ، نمی دونم تا الان چقدر تغییر کرده باشد ) اما چندتا از مزایایی که کلاس های آیمک ها می تواند داشته باشد : کتاب های و سی دی های آموزشی بسیار خوب ، فضای آموزشی بسیار مناسب و با امکانات خوب ، اساتید مجرب که چندتاشون هم ایرانی هستند .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد