زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

شاید برای خیلی از ماها بارها ایمیل هایی با نام " عجیب ترین هتل های جهان " اومده باشه و شاید خیلی از سایت ها هم مطالب و عکس هایی در مورد " بلندترین و یا تاریخی ترین هتل های جهان " دیده باشیم . تا قبل از اینکه خودم اقامت در چنین هتل هایی را از نزدیک تجربه نکرده بودم ، فکر می کردم اینا یه جورایی ماکت است و یا شاید دیگه از این هتل ها استفاده نمی شه و شاید یه جورایی موزه و شاید هم برای از ما بهترون است . اما حالا که تجربه کردم فهمیدم سالانه میلیون ها مسافر در این هتل ها اقامت می کنند و لذت می برند .

زیبایی و جذابیت خیلی از هتل ها هم در لوکس بودن و عجیب بودنشون نیست ، می تواند به دلیل موقعیت مکانی اون هتل در شهر ، سادگی هتل ، سنتی بودن هتل ، برخورد متفاوت پرسنل هتل و ... باشد .

در اینجا قصد داریم تجربه شخصی خودمون حتی در یک روز اقامت در این هتل های عجیب ، جالب ، زیبا ، بلند ، قدیمی و .. بنویسیم و بعضی مواقع هم می تونیم اعتراف کنیم که دستیابی به این هتل ها ، متل ها و مهمانسراها خیلی هم سخت نیست .

تجربه ها (1)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  جمعه, ژانویه 23 2015, 07:25 PM - #Permalink

  هتل کشتی در تایلند - پاتایا : هتل رویال کروز (A ONE The Royal Cruise ) در پاتایا ازهر لحاظ می تواند یک هتل ایده ال باشد . موقعیت مکانی عالی این هتل در شهر در بین خیابان 2 و3 پاتایا ، که از سر خیابان به ساحل دسترسی دارید و از پشت خیابان هم به مراکز خرید خوبی چون big c ، پیتزا هات ، سالن شعبده بازی Tuxedo وخیلی امکانات رفاهی دیگر دسترسی دارید و از سر خیابان و پشت خیابان هم با یک مسیر مستقیم تاکسی می توان به مهمترین نقاط این جزیره زیبا رسید.

  دیزاین و طراحی بسیار زیبای این هتل که به شکل یک کشتی ساخته شده است ، برخورد خوب پرسنل هتل با لباس های یک شکل ملبانی و امکانات رفاهی هتل شامل استخر زیبا ، صبحانه خوب ، سالن بدنسازی و ... بخش کوچکی از زیبایی های این هتل است که پیشنهاد می کنم برای سفر به پاتایا ، اقامت دراین هتل به یادماندنی را از دست ندهید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد