زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

شاید لنکاوی به اندازه سواحل تایلند پر سر و صدا نباشد و یا به اندازه خط ساحلی کالیفرنیا شیک و امروزی نباشد اما در جایگاه خود هنوز هم محبوب و جذاب است. مردم محلی بسیار دوست داشتنی هستند مخصوصا اگر شما یک توریست باشید. بهترین راه برای لذت بردن و تجربه کردن این جزیره ، پیوستن به تورهای متعدد در سرتاسر جزیره می باشد ؛ شانس غواصی کردن و شیرجه زدن ، دیدن پارک طبیعت کیلیم (Kilim Nature Park) و یا به سادگی صرف یک روز برای تجربه منظره و صداهای این جزیره را از دست ندهید. لیست راهنمای 10 تور برتر ما در لنکاوی مطمئنا به شما ایده های زیرکانه ای را برای بازدید از بهترین مکان ها در لنکاوی که در زبان مالایی به جواهر کداح (Jewel of Kedah) معروف است را می دهد.

10 تور دنیای زیر آب لنکاوی (Langkawi Underwater World Tour)

دنیای زیر آب لنکاوی

تور دنیای زیر آب لنکاوی ، شما را به یک سفر تفریحی برای دیدن برخی از شناخته شده ترین نقاط از جمله روستای هنر طراحی روی پارچه آتما آلام (Atma Alam Batik Art Village) ، میدان عقاب (Eagle Square) ، اسکله ، آرامگاه ماهسوری (Mahsuri's Tomb) و دنیای زیر آب لنکاوی* می برد. روز با دیدن دهکده آتما آلام آغاز می شود ، که دارای مجموعه ای از طراحی روی پارچه های ابریشمی خوب و همچنین نمایشگاه تکنیک های نقاشی و رنگرزی می باشد. بعد از آن به نقطه قابل توجه میدان عقاب می رسید ، که در آنجا شما می توانید عکس های بسیاری بگیرید و خرید های مقرون به صرفه ای را از فروشندگان اسکله داشته باشید. توقفگاه بعدی در برنامه آرامگاه ماهسوری می باشد. تور با بازدید از دنیای زیر آب به پایان می رسد که محل زندگی لاک پشت سبز غول پیکر است. این جاذبه توریستی ساخته دست بشر می باشد و یکی از بزرگترین آکواریوم های آبی و آب شیرین در جنوب شرقی آسیا است.

 تور غذا دادن عقاب ها و درختان کرنا (Langkawi Eagle Feeding & Mangrove Tour) 

غذا دادن عقاب ها

یکی از محبوب ترین تورها در اطراف جزیره لنکاوی ، تور غذا دادن عقاب ها و درختان کرنا می باشد که شما را به پارک طبیعت کیلیم می برد و مطمئن شوید که یک سواری قابل توجه می باشد. پارک طبیعت کیلیم فرار به جهانی دیگر می باشد که ترکیبی زیبا از جنگل های کرنا و سواحل شن های سفید است. همانطور که شما به سمت پایین حرکت می کنید ، شما می توانید شگفتی های اکوسیستم دریایی پارک ، گیاهان ، جانوران و ساکنان طبیعی مانند عقاب های قهوه ای ، سوسمار و میمون را مشاهده کنید. شما می توانید از مناظر بسیار زیبای صخره های سنگ آهکی که از کف باتلاق های درختان کرنا بیرون آمده اند لذت ببرید. سفر به مزرعه ماهی ها یک تجربه فراموش نشدنی می باشد ، مشاهده ماهی های وحشی در حال شنا کردن و غذا دادن به ماهی ها مثل ترولی غول پیکر ،کوسه ، خرچنگ و هشت پا لذت بخش می باشد.

 سفر اکتشافی درختان کرنا لنکاوی (Langkawi Mangroves Safari)

درختان کرنا

سفر اکتشافی درختان کرنا لنکاوی ، یک سفر تفریحی برای کشف اکوسیستم داخلی لنکاوی می باشد. با یک قایق سواری آرام به سمت پارک طبیعت کیلیم ، تور با اکتشاف گیاهان سبز و جانوران آغاز می شود. بازدید بعدی از گواکلور (Gua Kelawar) می باشد، شناخته شده ترین غار در لنکاوی ، ترجمه شده به عنوان غار خفاش (Bat Cave) . این تور قایق سواری به طرف جنگل های درختان کرنا منحصر به فرد می باشد ، که شما می توانید زیباترین مناظر دریایی در جزیره و گیاهان منحصر به فرد لنکاوی را که تعداد کمی آن ها را دیده اند و صخره های سنگی باشکوه را مشاهده کنید. این مکان دارای گیاهان گلدار منحصر به فردی است که در هیج جای دنیا وجود ندارد. 

 سفر دریایی و شام تخیلی در غروب آفتاب  (Stardust BBQ Sunset Dinner Cruise) 

سفر دریایی لنکاوی

سفر دریایی و شام در غروب آفتاب ، یک سفر دلپذیر در سراسر دریا از جزیره های زیبای لنکاوی درحالی که خورشید در حال غروب کردن است می باشد. در یک روز واقعا خوب ، ممکن است شما شانس دیدن دلفین های عنکبوتی ، و ماهی های پرنده را در حال شنا کردن در اطراف قایق بادبانی داشته باشید! این سفر دریایی شامل  کوکتل و انواع نوشیدنی ها و کباب برای شام می باشد. شما در اینجا می توانید یک غروب آفتاب لنکاوی که هرگز فراموش نمی کنید را ببینید. در اینجا شما یک کاپیتان و خدمه دوست داشتنی با سرویس دهی بالا پیدا خواهید کرد. یک کافه باز با خدمات عالی در اینجا وجود دارد. شما یک فرصت عالی برای عکس گرفتن از غروب آفتاب ، ماهی های پرنده ، عقاب و حتی دلفین ها خواهید داشت.

 تور پر جنب و جوش جزیره لنکاوی (Langkawi Island Hopping Tour)

تور پر جنب و جوش

تور پر جنب و جوش لنکاوی شما را به یک سفر برای کشف جزیره های برجسته لنکاوی می برد. در ابتدا شما باید از جزیره سرسبز پولائو سینگا بسار (Pulau Singa Besar) دیدن کنید ، جزیره شیر بزرگ (Big Lion Island) ؛ قایق در کنار ساحل توقف می کند و شما فرصتی برای تماشای پادشاه آسمان ، عقاب ها دارید. مقصد بعدی پولائو دایانگ بونتینگ (Pulau Dayang Bunting) می باشد. شما می توانید روی شناورهای مجاور ساحل استراحت کنید ، پای خود را در آب فرو کنید و یا در قسمت های محصور شده شنا کنید. روز با بازدید از جزیره براس بسه (Beras Basah Island) یا برنج مرطوب (Wet Rice Island) به پایان می رسد ، یکی دیگر از سواحل بکر لنکاوی با آب های روشن و چشم انداز گسترده ای از دریا که شما می توانید در آنجا به آرامش برسید.

 سفر دریایی ماجراجویی یک روز تخیلی لنکاوی  (Langkawi Stardust Adventure Day Cruise) 

سفر دریایی ماجراجویی

این سفر با بازدید از یک تالاب کرنا آغاز می شود و بعد با مشاهده غذا خوردن عقاب ها ادامه پیدا می کند. سپس در حالی که شما بر روی دریای آندامان در حال حرکت برای اکتشاف غارهاهستید برای ناهار کباب می خورید. باد را روی صورت خود احساس کنید، به صدای امواج که به آرامی به قایق برخورد می کنند گوش کنید و از مناظر دریای آندامان و جزیره های دور افتاده و همچنین از انتخاب گسترده ای از نوشیدنی ها لذت ببرید. بعد از آن تور با اکتشاف غارها ادامه پیدا می کند که شامل تماشای راه ها ، کشف تونل ها در غارها و بازدید از تالاب پنهان می شود. اگر شما دوست دارید می توانید به سادگی در ساحل ها قایقرانی کنید. روز با بازگشت از سفر دریایی بی سر و صدا و با آرامش به پایان می رسد.

 لنکاوی جزیره پرواز کردن و غذا دادن عقاب ها (Langkawi Island Hopping and Eagle Feeding)

لنکاوی جزیره پرواز کردن

تور پرواز کردن و غذا دادن عقاب ها است که شما رو به دیدن شناخته شده ترین جزیره ها شامل پولائو سینگا بسار (Pulau Singa Besar) ، پولائو دایانگ بونتینگ (Pulau Dayang Bunting) و پولائو براس بسه (Pulau Beras Basah) می برد. شما قادر به کشف مناظر افسانه ای و برخی از منحصر به فرد ترین و جذاب ترین جواهرات دریایی در لنکاوی خواهید بود. دایانگ بونتینگ جزیره ای منحصر به فرد با بزرگترین دریاچه آب شیرین در مالزی و دومین مجمع الجزیره در لنکاوی می باشد. حمام در آب های سرد و تماشای مناظر دیدنی در جزیره برنج مرطوب و یا پولائو براس بسه به تقویت و سرحال شدن شما کمک می کند. آب های روشن و سواحل شنی سفید در جزیره مکان ایده آلی برای شنا ، حمام آفتاب و آرام شدن می باشند. 

 گردش در پارک دریایی پولائو پایار (Pulau Payar Marine Park Excursion)

پارک دریایی پولائو پایار

پولائو پایار یک سری از چهار جزیره گوهر سبز است که به صورت پارک دریایی درآمده است. این جزیره ها شامل پولائو پایار (Pulau Payar) ، پولائو کاکا (Pulau Kaca) ، پولائو لمبو (Pulau Lembu) و پولائو سگانتنگ (Pulau Segantang) می شود. آن ها در سرتاسر دو مایلی دریا قرار دارند و شناخته شده ترین نقطه غواصی در لنکاوی هستند. جاذبه اصلی این پارک دو کیلومتری خط ساحلی کوچک و سکوی غواصی می باشد ؛ آب و هوای اینجا معمولا آفتابی می باشد و دیدن فعالیت های زیر آب را حتی بدون غواصی آسان می کند. گردش در پارک دریایی پولائو پایار سفری هفت ساعته است که شما را به پارک دریایی می برد بنابراین شما می توانید وقت خود را صرف دیدن موجودات دریایی فراوان و رنگارنگ کنید. علاوه بر غواصی شما می توانید وقت خودتان را صرف شنا کردن در دریای گرم و حمام آفتاب گرفتن روی شن های بکر کنید.

 تور تله کابین و روستای شرقی لنکاوی  (Langkawi Cable Car and Oriental Village Tour)

تور تله کابین لنکاوی

روز با بازدید از روستای شرقی (Oriental Village) که شما می توانید در آن با سوار شدن تله کابین به قله کوه ماچینگ چنگ (Matchincang) برسید و چشم اندازی زیبا از سرسبزی لنکاوی را ببینید شروع می شود. تور همچنان با بازدید از تامان بوآیا (Taman Buaya) لنکاوی ادامه دارد. بعد از آن نمایش خیره کننده ای از جزیره های بسیاری که با آب های شفاف و زیبا احاطه شده اند وجود دارد ، در اینجا شما در اوج کوه ماچینگ چنگ قادر به دیدن پل هوایی لنکاوی که 700 متر از دریا فاصله دارد هستید. روز با سفری به ساحل شن های سیاه و پارک حیات وحش لنکاوی به پایان می رسد.

 تور اکتشافی لنکاوی (Langkawi Discovery Tour)

تور اکتشافی لنکاوی

لنکاوی طبقه بندی ای از هزاران طبیعت و همچنین جاذبه های ساخت بشر می باشد. برخی از آن ها را می توانید با تور اکتشافی لنکاوی ببینید ؛ این تور شما را برای مشاهده برخی از  محبوب ترین مکان های دیدنی در جزیره ، مانند میدان عقاب ، اسکله ، گالری پردانا * (Galleria Perdana) ، روستای شرقی و دنیای زیر آب به گردش می برد. روز با بازدید از میدان عقاب آغاز می شود، مکانی قابل توجه و 19 هکتاری به همراه مجسمه عقاب برنزی غول پیکر. توفق بعدی در گالری پردانا می باشد ، موزه ای اختصاص داده شده به دکتر تون ماهاسیر (Dr. Mahathir) ، چهارمین نخست وزیر مالزی ، این مکان واقعا برای دیدن نمادهای روابط چند جانبه کشور بسیار خوب است. مقصد بعدی دهکده شرقی است که دارای تله کابین هایی می باشد که شما را از پای کوه ماچینگ چنگ به قله می برند. آخرین مقصد در این سفر تور زیر آب است ، مخزن ماهی غول پیکر ساخت دست بشر ، یکی از بزرگترین آکواریوم های آبی و آب شیرین جنوب شرقی آسیا و همچنین ماندگارترین جاذبه لنکاوی به ویژه برای خانواده ها به همراه فرزندانشان می باشد.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد