زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

پنانگ ، شناخته شده ترین و پر بازدید ترین مقصد مالزی ، ترکیبی از نفوذ هند ، چین و جاهای گوناگون دیگر است ، مروارید شرق جزیره ای است که ترکیبی از ساختمان های میراث استعماری می باشد که شانه به شانه هتل هایی به سبک استراحتگاه ، جنگل ها ، دریاچه ها ، و سواحلی که مرزها را احاطه کرده اند قرار دارند. جورج تاون شهر مرکزی جزیره و میراث فرهنگی جهانی یونسکو دارای فروشگاه های چینی و قصرهای با ابهت می باشد در حالی که ربع شمالی آن نقش میزبان را برای باتو فرینگی بازی می کند، و استراحتگاهی که تحت سلطه تحولات مدرن عظیمی می باشد.

 روی هم رفته ، این ایالت به عنوان معجونی از جذابیت ساحلی لنکاوی و میراث با ابهت و قدیمی مالاکا در همه جا ظاهر می شود. مواد غذایی محلی به عنوان یکی از جاذبه ها باقی مانده اند که مهم ترین آن ها فروشنده های دوره گرد می باشند.

 تور روز و شب معبد پنانگ (Penang Day & Night Temple Tour)

تور معبد پنانگ

این تور تمام روزه به شما اجازه می دهد تا از چهار عدد از زیباترین معابد پنانگ (معبد مار (Snake Temple) ، کک لوک سی (Kek Lok Si) ، وات چایامانگکلارام (Wat Chayamangkalaram) و دهامیکرامه بورمسه (Dhammikarama Burmese Temple) ) و همچنین مرکز جاده هاکر پنانگ (Penang Road's hawker center) و بازار شبانه دیدن کنید. معبد مار همچنین شناخته شده به عنوان معبد ابرهای لاجوری ، در سال 1850 توسط یک کشیش بودایی چورسو کنگ که معتقد بودند قدرت شفابخشی باورنکردنی دارد ساخته شد. معبد کک لوک سی ، معبد عالی سعادت ، یکی از عالی ترین معبدهای جنوب شرقی آسیا است. این معبد با معابد پاگودا ، خانه تابستانی ، استخر ماهی و مجسمه های بودا و مجسمه برنزی الهه رحمت مورد تحسین میلیون ها توریست قرار می گیرد. وات چایامانگکلارام ، معبد بودای خمیده و معبدی بودایی از معماری تایلندی دارای مجسمه بودا خوابیده 33 متری طلایی ، یکی از طولانی ترین ها در جهان می باشد. معبد دهامیکرامه بورمسه ، در سال 1803 اولین معبد بودایی در پنانگ بود. در گذرگاه ورودی اصلی نقاشی های زیبایی از رویدادهای مهم زندگی بودا به تصویر کشیده شده است.

Georgetown - Tour Duration : 8 hours

 تور پارک ملی پنانگ (Penang National Park Tour) 

تور پارک ملی پنانگ

پارک ملی پنانگ یکی از معدود جنگل های طبیعی در این جزیره می باشد ، که در سمت شمال غربی جزیره در راس موکا یا موکا هد (Muka Head) قرار دارد. این پارک دارای فضایی باشکوه ، زیبایی طبیعی به همراه یک اکوسیستم متنوع است. این منطقه از سال 1980 از نظر قانونی حفاظت شده است، این پارک دارای بیش از 500 نوع گونه گیاهی و جانوری می باشد و همچنین دارای دریاچه مرومیکتیک (meromictic lake) ، مرداب ها، صخرهای مرجانی، و مناطقی تو در تو برای برخی از لاک پشت های در معرض خطر و لاک پشت های منقار دار است. اگر شما خوش شانس باشید می توانید پستاندارهای نادری را مانند گربه پلنگ ، سمور دریایی و همچنین پرندگان عجیب و غریبی مانند عقاب کاکل دار را ببینید. شما می توانید خود را در یک زیبایی طبیعی حفاظت شده غرق کنید. 

(Muka Head - Tour Duration : 2 to 6 hours (4 programs

 تور کرم های شب تاب پنانگ (Penang Fireflies Tour)

تور کرم های شب تاب

یکی از جاذبه های موفق پنانگ تماشای کرم های شب تاب می باشد ، قایق های چوبی به سبک مالایی بر روی رودخانه با درختانی که در آن این حشرات رنگین کمانی با سوسو نور ساکن هستند به ردیف قرار گرفتند ، بنابراین شما می توانید شب خودتان را با این نمایش خیره کننده سپری کنید. تور کرم شب تاب پنانگ شما را به سفری از پنانگ به نیبنگ تبال (Nibong Tebal) می برد، جایی که شما می توانید کرم شب تاب درخشان را از قایقی که در آن نشسته اید ببینید. این تور از اسکله آغاز می شود و قایق ها منتظر هستند تا شما را برای دیدن این کرم های شب تاب در طول رودخانه دوست داشتنی همراهی کنند و بعد از آن شما می توانید شامی مجلل از غذاهای دریایی تازه را در قلب پنانگ میل کنید.

Krian River - Tour Duration : 4 hours

 تور شبانه پنانگ (Penang Night Tour) 

تور شبانه پنانگ

تور شبانه پنانگ یک راه عالی برای تجربه بهترین و شناخته شده ترین جاذبه ها پس از تاریکی جزیره می باشد. این سفر با بازدید از گرنی درایو (Gurney Drive) همیشه محبوب آغاز می شود که دارای یک زنجیره از رستوران ها از جمله گرنی درایو هاوکر مرکزی ، محلی مناسب برای غذاهای اصیل پنانگ می باشد. زمانی که خورشید غروب می کند مسلما این منطقه پر سر و صدا ترین خیابان پنانگ است. مقصد بعدی برج کُمتار ، بلندترین ساختمان پنانگ ، به شکل هندسی 12 طرفه است. بعد از آن در همان شب شما به یک امر فرهنگی واقعی در مالزی می رسید، بازار شبانه که شما می توانید سوغاتی، پوشاک و خوراک های محلی و محصولات تازه شناخته شده را از آنجا تهیه کنید.

Penang , Gurney Drive Tour Duration : 4 hours

 میراث پنانگ با تور سه چرخه (Penang Heritage with Trishaw Tour)

تور سه چرخه

مهمان های ما این سفر را با بازدید از گالری هنری (Art Gallery) و موزه دولتی پنانگ (State Museum) که یکی از محبوب ترین جاذبه های مالزی هستند آغاز می کنند. این ساختمان که دارای موزه است در سال 1821 ساخته شد و محل سابق مدرسه رایگان پنانگ ، قدیمی ترین مدرسه در جنوب شرق پنانگ بود. این ساختمان در روز جمعه بسته می باشد و قلعه کورنوالیس جایگزین آن می شود. کورنوالیس قدیمی ترین قلعه ستاره ای شکل و بزرگترین قلعه ایستاده در مالزی می باشد. بعد از آن بازدید کنندگان از عمارت های پرانکان بابا (Peranakan Baba) و نیونیا (Nyonya) که جامعه ای برجسته از چین منحصر به فرد و دارای فرهنگ در جهان می باشد دیدن می کنند. بعد از آن مهمان ها در کنار مسجد کاپیتان کلینگ که قبلا به عنوان خیابان پیت (Pitt Street) شناخته می شد توقف می کنند. این قدیمی ترین معبد هندو پنانگ ، در سال 1883 ساخته شد که پر از مجسمه های رنگارنگ هندو می باشد. معبد کوان یین (Kuan Yin Chinese Temple) مقصد بعدی است که مهمان ها به آن می رسند. همچنین این معبد به عنوان معبد الهه رحمت شناخته می شود. این معبد تاتوئیست محبوب نزدیک مسجد کاپیتان کلینگ واقع شده است. در نهایت مهمان ها فرصتی را برای خرید محصولات محلی و همچنین شکلات و کاکائو خواهند داشت.

Penang , Georgetown , Ayer Itam , Gurney Tour Duration : 7 hours

:Place to visit
- Penang Art Gallery & State Museum
- Fort Cornwallis
- Peranakan Baba & Nyonya Mansion
- The street of Harmony
-  Kuan Yin Temple
- 15 Minutes Trishaw Ride
- (Dinner at Gurney Drive Hawker Centre (Own Expenses
- Local Night Market
Transfer back to hotels
 

 تور نیم روز پنانگ (Penang Half Day Tour)

تور نیم روز پنانگ

تور نیم روز پنانگ شما را به یک سفر برای بازدید از جاذبه های اصلی آن می برد. روز با بازدید از خو خنگسی (Khoo Kongsi temple) ،خانه ای قبیله ای برای قوم چینی از خانواده خو و همچنین به عنوان یک معبد آغاز می شود. مقصد بعدی بازدید از معبد وات چایامانگکلارام (Wat Chayamangkalaram Temple) می باشد، معبدی تایلندی که یک مجسمه خمیده بودای 33 متری که یکی از بزرگترین ها در جهان است را دارد. و تور قبل از این که بین راه در کارخانه آلیاژ سازی (pewter factory) جایی که شما می توانید نحوه ترکیب این آلیاژ ها و تبدیل آنها به محصولات معتبر و محبوب را ببینید توقف کند مسیرش را به سمت باغ گیاه شناسی (Botanical Gardens) ادامه می دهد.
Penang, Georgetown, Gurney Tour Duration: 4 hours

 تور تپه و معبد پنانگ (Penang Hill & Temple Tour)

تور تپه و معبد پنانگ

این تور برای شما یک سفر مذهبی برای کشف معبد کک لوک سی که معبد سعادت عالی و یکی از بزرگترین معابد در جنوب شرق آسیا است به ارمغان می آورد. این نقطه عطف توریستی با معابد پاگودا ، خانه تابستانی ، استخر ماهی ، مجسمه های بی شمار بودا و مجسمه برنزی الهه رحمت توسط میلیون ها نفر از مردم تحسین می شود. همچنین شما به تپه پنانگ خواهید رفت که 830 متر ارتفاع دارد و شما می توانید با گرفتن ماشین برقی و رفتن به قله از گرمای مناطق گرمسیری جورج تاون فرار کنید. زمانی که به بالای تپه می رسید ، شما به یک چایخانه ، رستوران ، غرفه سوغاتی ، مسجد ، معبد هندو و هتل قدیمی بلوه (old bellevue hotel) می رسید. همچنین این قله یک نمای باشکوه از جورج تاون ، خشکی مالزی و پل پنانگ را ارائه می دهد.
Penang Tour Duration : 5 hours

 تور دور جزیره پنانگ (Penang Rround Island Tour)

تور دور جزیره

این تور شما را به برخی از جاذبه های کلیدی جزیره می برد ؛ و روز با بازدید از باغ گونه های گرمسیری رنگارنگ (Tropical Spice Garden) آغاز می شود. قبل از اینکه شما در سر راه به مزرعه پروانه (Butterfly Farm) برسید از یک روستای ماهی گیری سنتی (traditional fishing village) دیدن می کنید؛ بعد از آن در معبد مار (Snake Temple) که میزبان موجودات لغزنده می باشد توقف می کنید. تور گهگاهی توقف کرده و شما می توانید از غذاهای محلی کنار جاده که دستفروش ها می فروشند میل کنید. روز شما با بازدید از کارخانه آلیاژ (pewter factory) به پایان می رسد، شما می توانید نحوه تبدیل این آلیاژها به محبوب ترین سوغاتی ها را بینید. در نهایت از کارخانه چاپ روی پارچه (Batik Factory) و نحوه ی تولید نساجی مالزی دیدن می کنید.

Penang, Batu Ferringhi, Balik Pulau, Bayan Lepas Tour Duration : 5 hours

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد