زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

پیش به سوی برنامه ریزی کردن ، گردباد عروسی شما شروع شده و ماه عسل شما در حال آغاز شدن است. برای سپری کردن این زمان خاص ، قصد دارید به کجا بروید ؟ برای افرادی که هیچ راه حلی ندارند ، لیست زیر محبوب ترین مقصدها و نقاط کمی مرسوم تر را که فرصتی بزرگ هستند معرفی می کند.

8 دره نپا ، کالیفرنیا (Nepa Valley, California) 

دره نپا

برای کسانی که به دنبال یک تعطیلات آرام هستند ، دره نپا یک گزینه عالی به نظر می رسد. یادگیری هنر گرفتن شراب در صدها تاکستان دره نپا اتفاق می افتد. هم مقیاس بزرگ و هم کسب و کار کارخانه های شراب سازی قابل ملاحظه می باشند. اسب سواری در اینجا بسیار عاشقانه است. ایده آل برای زوج هایی که سالگرد خود را جشن می گیرند و یا به ماه عسل می آیند . شما می توانید در چشم اندازهای زیبای کالیفرنیا ، دوچرخه سواری کنید و البته سبد پیک نیک را فراموش نکنید!

7 گراند کانیون (Grand Canyon)  

گراند کانیون

گراند کانیون باشکوه سالهاست که مرکز تعطیلات خانوادگی محبوبی می باشد. با اوج فصل خود از ماه مه تا سپتامبر ، گراند کانیون فعالیت هایی مانند پیاده روی ، قایق سواری و هلی کوپتر سواری دارد . برای تجربه کردن گراند کانیون واقعی ، می توانید در هتل ال توار اقامت کنید.

6 یونان (Greece) 

یونان

گزینه مدیترانه یونانی زیبا می باشد. از شهرهایی مانند آتن ، کرت و سانتورینی دیدن کنید ، و آثار باستانی و شگفتی های معماری را کشف کنید. جزیره کفالوس و آکروپلیس ، آتن (Acropolis) جاذبه های فراموش نشدنی برای ماه عسل شما خواهد بود . علاوه بر غرق شدن در تاریخ و زیبایی ها ، یونان استراحتگاه های لوکس ، موزه ها و 752 چشمه آبگرم را ارائه می دهد. 

5 هاوایی ، ایالت متحده آمریکا  (Hawaii , USA) 

هاوایی

بسیاری از زوج های جوان برای داشتن ماه عسلی عالی و آب و هوای گرمسیری به هاوایی سفر می کنند. شما می توانید اقامت در جزیره های بزرگ ، اوآهو (Oahu) ، مائوئی (Maui) ، کائوآئی (Kauai) و یا لانائی (Lanai) را انتخاب کنید. هر یک از این جزیره ها آب هایی زیبا ، امواجی فریبنده و غروبی دلپسند را به ارمغان می آورند. هاوایی مکانی عالی برای سفر کردن در هر زمان از سال می باشد.

4 آروبا (Aruba) 

آروبا

آروبا برای زوج های جوانی که می خواهند در روز آرامش داشته باشند و در شب در مهمانی ها شرکت کنند محل مناسبی می باشد. با وجود داشتن آب و هوایی عالی در طول سال ، اینجا مقصد خوبی برای هر فصل از عروسی می باشد. سواحل ، رستوران ها و کافه ها ، آروبا را تبدیل به محلی سرگرم کننده برای تعطیلات کرده است.

3 سنت جان (Saint John)

سنت جان

با داشتن یکی از بزرگترین سواحل جهان ، سنت جان برای تعطیلات مسافران و زوج های جوان منحصر به فرد می باشد. کارهای خوبی که برای گردشگران انجام شده است ، این مکان را به عنوان "تپه های بورلی کارائیب" شناخته شده کرده است ، اما این همه زیبایی ها نباید اجازه بدهد که شما از بودجه خود آگاه نباشید. این جزیره برای حفظ منابع طبیعی و داشتن سواحل جذاب مشهور است.

2 فلورانس ، ایتالیا (Florence, Italy) 

فلورانس

موضوع ماه عسل ، فلورانس عاشقانه می باشد. فلورانس پرجمعیت ترین شهر در توسکانی است که بر روی رودخانه آمو قرار دارد و برای هنر خود ، معماری مذهبی ، باغ و تئاتر های زیبا و مشهورش ، شناخته شده می باشد. مراکز خرید بسیار و غذاهای عالی ، تعطیلات ماه عسل را فوق العاده خواهند کرد. بازدید از کلیسای سانتا ماریا و کلیسای جامع فلورانس می تواند ماه عسل زیبایی شما را در فلورانس کامل کند . 

1 اورلاندو، فلوریدا (Orlando, Florida) 

اورلاندو

اورلاندو محلی است که در آن زوج های جوان ، داستان های خیالی خودشان را ادامه می دهند. یکی از محبوب ترین مقصدهای تعطیلات در جهان ، اورلاندو می باشد ، که والت دیزنی و استراحتگاه جهانی اورلاندو در آن قرار دارد و هر دوی آن ها می توانند یک تجربه ی سرگرم کننده برای ماه عسل شما فراهم کنند.
ماه عسل زمانی خاص برای شما و همسر جدیدتان می باشد. گزینه های فراوانی خارج از این لیست وجود دارند، بنابراین وقت گذاشتن و برنامه ریزی کردن برای ماه عسل ، قطعا سلیقه شما و همسرتان را تامین خواهد کرد.
 
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد