زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

شاید مالدیو مقصد نهایی مجللی باشد که مترادفی برای بهشت است، هم برای زوج های جوان،هم برای خورشید پرستان و غواصان. گذشته از ماله (Male) پایتخت مالدیو ، هیچ هتلی در آنجا وجود ندارد، و فقط استراحتگاه است. اکثر استراحتگاه ها جزیره خصوصی دارند، بنابراین نسبت ساحل به مهمان ها در اینجا، باید یکی از بهترین ها در جهان باشد.
 این لیست براساس امتیاز دهی گردشگران، بهترین استراحتگاه های مجلل مالدیو را معرفی می کند. استراحتگاه ها در مالدیو ارزان نیستند،حتی اگر در رده پایین باشند. قطعا این استراحتگاه های مجلل معایبی هم دارند، اما آنها بهترین های مالدیو را ارائه می دهند.

10 استراحتگاه سُنِوا گیلی (Soneva Gili Resort)

استراحتگاه سُنِوا گیلی

استراحتگاه سُنِوا گیلی ، 45 ویلای بسیار مجلل ، از جمله چند ویلا که تنها با قایق قابل دسترسی هستند دارد. هر ویلا با بیشترین توجه به جزئیات ساخته شده است. و هر کدام دارای باغ خصوصی و ایوان آفتابگیر هستند. هر حمام دارای دوش جداگانه می باشد. مهمان ها می توانند گزینه ی غذا خوردن در ایوان ویلا در زیر نور ماه، و لذت بردن از غروب آفتاب را انتخاب کنند.

9 استراحتگاه ساحلی و آبگرم گل زنبق (Lily Beach Resort & Spa)  

استراحتگاه ساحلی و آبگرم گل زنبق

استراحتگاه ساحلی و آبگرم گل زنبق ، سرزمینی آرامش بخش و محیط طبیعی زیبا همراه با امکانات بسیار عالی را ارائه می دهد. بعد از نوسازی گسترده ، دوباره این استراحتگاه به عنوان محل اقامتی 5 ستاره و مجلل در سال 2009 بازگشایی شد.

8 استراحتگاه نالادو (Naladhu Resort )

استراحتگاه نالادو

نالادو تنها با 19 ویلا استراحتگاه کوچکی در مالدیو می باشد. این ویلاها دارای کفپوش های بسیار شیک ، سقف های شیشه ای ، درهای کشویی و اتاق های خواب هستند. اتاق ها مجهز به حمام که هر کدام در فضای باز خودشان هستند و دارای دوش های بارانی و وان موزاییکی بسیار وسیع می باشند.

7 استراحتگاه ساحلی وِلیگاندو (Veligandu Island Resort)  

استراحتگاه ساحلی وِلیگاندو

وِلیگاندو تنها هتل 4 ستاره از استراحتگاه های مجلل مالدیو در این لیست است. اقدام ها و تلاش ها برای تکمیل این استراحتگاه صورت گرفت و طرح معماری آن بسیار اصیل است. این استراحتگاه دارای 76 اتاق، از جمله 54 جکوزی کنار آب،10 ویلای کنار دریا،و 12 جکوزی ساحلی می باشد. 

6 استراحتگاه ساحلی می ریهی  (Mirihi Island Resort)

استراحتگاه ساحلی می ریهی

شاید می ریهی با صرفه ترین استراحتگاه مجلل در مالدیو باشد، و 36 ویلا دارد که مجهز به امکانات استاندارد یک هتل 5 ستاره است. با وجود سواحل سفید، آب های آبی فیروزه ای، و یکی از شگفت انگیز ترین خانه های صخره ای، اینجا واقعا استراحتگاهی عالی می باشد.

5 استراحتگاه در کودا هورا (Four Seasons Resort Maldives at kuda Hurra) 

استراحتگاه در کودا هورا

استراحتگاه چهار فصل مالدیو در کودا هورا دارای چندین خانه ییلاقی با سقف کاهگلی در امتداد یک ساحل بکر است. این استراحتگاه دارای چندین استخر شنا، ورزش های آبی، رستوران ها، سالن ها، یک کتابخانه و خدمات آبگرم است. در این استراحتگاه بسیاری از خانه های ییلاقی کفپوش شیشه ای دارند و مهمان ها می توانند دریا را ببینند. هر اتاق مهمان دارای بالکن یا تراس با چشم انداز اقیانوس هند می باشد.

4 استراحتگاه در لاندا جیراوارو (Four Seasons Resort at Landaa Giraavaru)

استراحتگاه در لاندا جیراوارو

استراحتگاه چهار فصل مالدیو در لاندا جیراوارو در 44 هکتار از زمینی بکر در قلب جزیره مرجانی می باشد که تنها استراحتگاه زیست کره جهانی یونسکو در مالدیو است.غواصی زیر آب به همراه لاک پشتها،ماهی ها و نهنگ ها در یکی از بزرگترین تالاب های طبیعی مالدیو امکان پذیر است. مهمان ها در ویلاهای ساحلی کاهگلی و خیلی وسیع اقامت می کنند. امکانات استراحتگاه شامل 3 گزینه ی ناهار خوری، استخر بسیار وسیع و آبگرم بسیار آرام واقع در خود جزیره است.

 

3 استراحتگاه و آبگرم عجیبِ تاج (Taj Exotica Resort & Spa)

استراحتگاه و آبگرم عجیبِ تاج

بسیاری از ویلاهای مجلل استراحتگاه و آبگرم عجیبِ تاج همراه با اقیانوس آبی و غروب شگفت انگیز آفتاب بر روی تالاب قرار دارند. همه ویلاها کاهگلی هستند و فضای داخل آنها به سبک کلاسیک مالدیو طراحی شده است. این ویلاها دارای ایوان آفتابگیر،استخر خصوصی، دوش در فضای باز، ایوان با نیمکت و اتاق آبگرم خصوصی هستند. 

2 بارُس مالدیو (Baros Maldives)

بارُس مالدیو

75 ویلای چوبی در استراحتگاه بارُس مالدیو  است که تمام امکانات رفاهی در آن وجود دارد. بسیاری از خدمات ارائه شده به مهمان ها شامل آبگرم با ماساژ سوئدی ، پاکسازی پوست، خدمات زیبایی با میوه های گرمسیری،استخر آبشاری، رستوران و کافه داخلی و آموزش شنا می باشد.

1 استراحتگاه جزیره کُکوآ  (Cocoa Island Resort) 

استراحتگاه جزیره ی کُکوآ

جزیره کُکوآ عنوان بهترین استراحتگاه در مالدیو را دارد که در طول سواحل شنی سفید با آب های بسیار شفاف و غروب بسیار خیره کننده واقع شده است. بسیاری از اتاق های منحصر به فرد از قایق های دُنی الهام گرفته اند ، سبک این کشتی ها توسط ماهی گیران محلی مالدیو استفاده می شود. آنها بالای تالاب های کم عمق ساخته شده اند که به گذرگاه های ساده چوبی متصل هستند و حمام ها در نمایش چشم انداز افق سهیم می باشند.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد