زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

بسیاری هتل های ساحلی در کامبوج را می توان در شهر سیهانوکویل ، مقصد گردشگری ساحلی این کشور یافت.  سواحل طلایی سیهانوکویل از دهه 1960 توجه همگان را به خود جلب کرد اما این علاقه ناگهان در سال 1970 زمانی که کامبوج وارد جنگ های داخلی شد پایان یافت. پس از صلح در سال 1993، علاقه برای بازدید از این شهر به طور پیوسته ای افزایش یافت. پس از 30 سال متروکه بودن، "هتل استقلال" مجددا شروع به کار کرد و گردشگران را به خود جلب نمود. این مقاله، لیستی از بهترین استراحتگاه های لوکس ساحلی را بر اساس آخرین امتیازها و معیارهای مختلف در این کشور نشان می دهد. 

7  مهمانخانه ترانکلیتی (Tranquility Guesthouse) 

مهمانخانه ترانکلیتی

مهمانخانه ترانکلیتی دارای یک مکان مناسب در سیهانوکویل و امکانات مدرن می باشد. امکانات اتاق ها شامل یک بالکن یا تراس با منظره ای زیبا می باشد.

هتل همچنین طیف گسترده ای از خدمات و امکانات را به مهمانان مانند رستوران و بار ارائه می دهد

6 هتل سیهانوکویل لارزرو (La Reserve Hotel Sihanoukville)

هتل سیهانوکویل لارزرو

هتل سیهانوکویل لارزرو در نزدیک مرکز شهر سیهانوکویل واقع شده است. این هتل در سال 2006 تاسیس شد و دارای 16 اتاق نیز می باشد. اتاق ها دارای امکانات رفاهی مانند تهویه مطبوع، دسترسی به اینترنت بی سیم و تلویزیون می باشد. امکانات ارائه شده در این محل شامل بار، رستوران، و استخر در فضای باز می باشد. 

5 تفریحگاه ساحلی کلاب (Beach Club Resort) 

تفریحگاه ساحلی کلاب

تفریحگاه ساحلی کلاب در کنار ساحل زیبای اوشنتال واقع شده است که هر گردشگری را بر آن می دارد که بر روی سواحل زیبای این منطقه به گشت و گذار بپردازند. تمامی اتاقها دارای استخر و مبلمان های زیبا می باشد که با امکانات و خدمات مدرن مجهز شده اند.

4 هتل و آبگرم "هتل استقلال" (Independence Hotel Resort & Spa)

هتل استقلال

هتل استقلال در سال 1962 ساخته شد و در سال 1963 به پایان رسید.   ر آن زمان، این هتل مکانی لوکس برای  اقامت نخبه ها و افراد مشهور بود. امروزه، این هتل دارای 88  اتاق و سوئیت می باشد که همگی شامل امکانات مدرن یک هتل 4  ستاره می باشند. علاوه بر این، سواحل سفید، استخر روباز، و مرکز تناسب اندام در این هتل پذیرای گردشگران می باشد. 

3  تفریحگاه کوه تمی (Koh Thmei Resort)

 تفریحگاه کوه تمی

بر خلاف آنچه که به نظر می رسد، تفریحگاه کوه تمی قطعا یک مکان آرامش بخش برای اسکان است. این تفریحگاه که در ماه دسامبر سال 2010 افتتاح شده است، دارای اتاق های تابستانی ساخته شده از چوب و الوار و سقف های کاهگلی می باشد که زیبایی خاصی را به آن بخشیه است. کوه تمی در پارک ملی ریم واقع شده است.

 

2 تفریحگاه ریف (Reef Resort)

تفریحگاه ریف

تفریحگاه ریف محبوب ترین هتل سیهانوکویل است که دارای 9 اتاق دو نفره عالی، 4  اتاق خانوادگی و  1 آپارتمان می باشد که در کنار یک استخر شنا قرار گرفته اند. امکانات اتاق شامل تهویه مطبوع، مینی بار و اینترنت بی سیم رایگان است.  رستوران این هتل دارای انواع غذاهای مکزیکی، غربی و محلی می باشد که توسط چهار سرآشپزبا تجربه سرو می گردد. 

1 تفریحگاه ساحلی سوکا (Sokha Beach Resort) 

تفریحگاه ساحلی سوکا

تفریحگاه ساحلی سوکا بهترین استراحتگاه ساحلی کامبوج است که در سیهانوکویل در میان یک باغ ساحلی زیبا واقع شده است. این تفریحگاه با دو  بال اقامتی طراحی شده است که ارائه دهنده سوئیت با بالکن خصوصی، روبروی باغ یا دریا می باشد. این هتل که از چوب و سنگ ساخته شدهاست، منعکس کننده یک محیط گرم روستایی می باشد. در طول روز، رستوران این هتل غذاهای دریایی تازه را سرو می کند. 

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد