زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

مالزی با سواحل و جزایر خیره کننده ، قطعا تنها کشور جنوب شرقی آسیا نمی باشد. مالزی دارای ده ها جزیره در شرق و غرب می باشد، که به راحتی رقیب جزیره های تایلند هستند.علاوه بر این، استراحتگاه های ساحلی مالزی، رتبه ی بهترین ها را در منطقه دارند. این لیست، بهترین استراحتگاه های مالزی را معرفی می کند که توسط گردشگران رده بندی شده است.

10 ساحل و آبگرم بونگا رایا (Bunga Raya Island Resort & spa) 

آبگرم و جزیره ی بونگا رایا، در منطقه ای دنج نزدیک به شهر کوتاکینابالو قرار دارد. تلویزیون، تهویه ی مطبوع و اینترنت با سرعت بالا در همه ی اتاق ها موجود می باشد. ویلا ها در ساحل و آبگرم بونگا رایا دارای بالکن می باشند. استراحتگاه ساحلی، امکاناتی مدرن اما با طراحی هایی که شامل بسیاری از عناصر معماری بورنئو مانند ساخت و ساز با الوار محکم و استوار هستند، دارند.ویلاها در ساحلی که از چشم اندازهای گسترده ی جنوب دریای چین لذت می برند قرار دارند. 

9  استراحتگاه و آبگرم وستین لنکاوی (Westin Langkawi Resort & Spa)  

وستین لنکاوی ، در گوشه ای از طبیعت روستایی در جزیره ی لنکاوی قرار دارد که ساحلی خصوصی می باشد. این استراحتگاه بسیار باسلیقه وهمراه با دکور معاصر طراحی شده است، تمام 202 اتاق و سوئیت ها، امکانات مدرنی مانند تلویزیون 42 پلاسما، با کانال های ماهواره ای و دسترسی به اینترنت را ارائه می دهند. مهمان ها در حالی که از چشم اندازهای باشکوه جزیره ی همسایه لذت می برند،می توانند در استخرهای نامحدود اقیانوس و ساحل های شنی به آرامش برسند.

8  استراحتگاه  تانجونگ رو (Tangung Rhu Resort)

تانجونگ در راس شمالی لنکاوی ، در یکی از آرامترین و زیباترین سواحل جزیره قرار دارد.این تنها استراحتگاه در این بخش جزیره است که انحصار خود و حریم خصوصی مهمان ها را تضمین می کند. این استراحتگاه توسط چشم اندازی از غارهای صد ساله ی سنگ آهک و جزایر غیر مسکونی ، احاطه شده است. هر اتاق وسیع می باشد با کفپوش های چوبی و پنجره های بزرگ، و گردشگران می توانند از نسیم گرمسیری، باغ های زیبا، استخر و چشم انداز دریا استفاده می کنند

7  استراحتگاه و آبگرم تانجونگ آرو(Shangri-La's Tanjung Aru Resort & Spa )  

تانجونگ آرو در طبیعتی زیبا کنار کوتاکینابالو واقع شده است. مراکز خرید و سرگرمی نزدیک آن قرار دارند. تمام اتاق های استراحتگاه تانجونگ آرو دارای بالکن های خصوصی می باشند.مهمان ها بین 6 رستوران و کافه حق انتخاب دارند. این هتل ها نیز خدمات گسترده ی آبگرم را به میهمانان ارائه می دهد.

6  استراحتگاه  راسا ریا ( Shangri-La's Rasa Ria Resort )

استراحتگاه راسا ریا نیم ساعت بعد از مرکز کوتا کینابالو قرار دارد.این هتل نزدیک به آب های بسیار شفاف و سواحل بکر است. امکانات در هتل شامل،رستوران می باشد که ظروف کالیفرنیا، سالن ورزش، اتاق بخار و خدمات ماساژ در آن وجود دارد. همچنین خود هتل استخر شنا و زمین گلف هم دارد.

5 استراحتگاه پنکور لاوت (pangkor Laut Resort)

پنکور لاوت جزیره ای خصوصی واقع در سه مایلی سواحل غربی مالزی در امتداد تنگه ی مالاکا است. هیچ استراحتگاه دیگری در این جزیره وجود ندارد، فقط خلیج های دنج در اطراف سواحل بکر قرار دارند و به طور انحصاری، حس عمیقی از آرامش را به مهمان ها منتقل می کنند. ویلا ها با دقت در طول جزیره قرار گرفته اند. برخی ها در دامنه ی کوه در میان جنگل های گرمسیری و برخی دیگر در باغ های سرسبز قرار دارند و برخی از افراد ساحل ها با چشم انداز زیبای دریا را نادیده می گیرند.

4  استراحتگاه چهار فصل لنکاوی (Four Seasons Resort Langkawi Malaysia)

استراحتگاه چهار فصل لنکاوی در ساحل تانجونگ رو قرار دارد. تمام عمارت های تابستانی و ویلاها، صداهای تسکین دهنده ای را از دریای آندومان و نمایش پر شوری از غروب آفتاب را ارائه می دهند. اقامتگاه های مهمان ها، تلفیقی از طراحی عناصر سنتی مالزی و ویژگی های استراحتگاه های معاصر با اتاق های چوبی،سقف های بلند و ایوان های بزرگ، می باشد. ویلاهای مستقل، حریم خصوصی کاملا مشرف به دریای لاجوردی را ارائه می دهند. در ایوان های وسیع خارج از اتاق، یک میز ناهار خوری چهار نفره و نیمکت تختی بسیار بزرگ وجود دارد.این اتاق ها دارای یک تلویزیون صفحه پلاسمای 42اینچ و اینترنت با سرعت بالا می باشند.

3  داتائی لنکاوی (The Dantai Langkawi)

هتل داتائی لنکاوی ویژگی های انواع ویلاها را دارد، و سوئیت ها رو به روی جنگل های استوایی نزدیک به ساحل قرار دارند. امکانات فراوان هستند که شامل یک سالن ورزش، باشگاه سلامت، سونا و دو استخر می باشد. این دو استخر بزرگ، در میان سایبان جنگل ها قرار دارند.استخرهای دیگر، برای افرادی که مایل به لذت بردن از طراوت نسیم دریا هستند، در نزدیکی ساحل واقع شده اند. این استراحتگاه شامل پنج رستوران خاص با طیف وسیعی از غذاهای جهانی می باشد. رستوران ها برای سرو غذاهای معتبر تایلندی در محیطی باز زیر سایبان جنگل ها قرار گرفته اند.

2  دانا لنکاوی مالزی (Danna Langkawi Malaysia)

دانا لنکاوی در پانتائی کوک در شمال غربی جزیره ی پولائو لنکاوی قرار دارد. این استراحتگاه ساحلی در ساختمانی 5طبقه، چشم اندازی تماشایی از دریا، تفرجگاه های ساحلی و کوه ها را ارائه می دهد. این امکانات با مرکز تناسب اندام، آبگرم و اتاق بازی ها همراه می باشد.این هتل ترکیبی از طراحی معماری داخلی و سبک استعماری بریتانیا،و فضای سبز سرزنده مشرف به استخر است.125 اتاق و سوئیت مجهز به امکانات مدرن با کفپوش ها و صنایع چوبی هستند.

1  کاسا دل مار لنکاوی (Kasa del Mar Langkawi) 

کاسا دل مار در لنکاوی به عنوان بهترین استراحتگاه ساحلی مالزی ارزیابی شده است و در ساحل پانتائی سنانگ (pantai cenang) قرار دارد.این استراحتگاه با طیف گسترده ای از رستوران ها و کافه ها، یکی از محبوب ترین مناطق تفریحی در لنکاوی است.همه ی اتاق های هتل مشرف به دریا هستند و با سیستم تهویه و پنکه های سقفی خنک می شوند.پنجره های کشویی مصورکه از کف تا سقف هستند،چشم انداز وسیعی از ساحل سنانگ را به نمایش می گذارند.اتاق های لوکس در طبقه ی همکف و سوئیت ها در طبقه ی اول هستند.

 

 
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد