زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

بهترین گزینه های خرید در پاتایا ، یک لیست متنوع از مراکز ، سوپر مارکت ها ، غرفه ها و حتی بازار ها ایجاد کرده است. یک چیز برای آنکه مطمئن شویم این است که، در اینجا هیچ کمبود مکانی برای خرید کردن وجود ندارد. در واقع اینجا محل برپایی مراکز خریدی موثر برای طیف وسیعی از بودجه ها و نیاز ها می باشد. بیشتر آن ها نوعی حیله و یا تناقض گویی دارند که آن ها را مجزا کرده و به جای تنها مجموعه ای از فروشگاه ها، به جاذبه ای برای سرگرمی تبدیل شده اند. لازم نیست شما برای لذت بردن از یک روز در خرده فروشی ها به اجبار خرید کنید. انتخاب ما از 10 مرکز خرید برتر در پاتایا ، انتخابی از بهترین مکان ها از نام خیابان های برتر و چانه زنی های شگفت انگیز را به نمایش می گذارد. برای کشف 10 مرکز خرید برتر در پاتایا لیست ما را مطالعه کنید.

10 بازار شبانه پاتایا (Pattaya Night Bazaar)

بازار شبانه پاتایا

اینجا زمانی مجموعه ای از غرفه های زیر سقفی فلزی در راهرویی باریک بود، اما در حال حاضر یک عمارت با سیستم تهویه مطبوع به همراه یک گزینه خوب از غرفه های فروش اجناس ایده آل برای گردشگران است. فروشندگان همه چیز از لباس با تخفیف و سوغاتی ها تا لوازم جانبی تلفن همراه و ابزارهای الکتریکی کوچک را می فروشند. در واقع شما به طور معمول همه چیز را در این بازار شبانه خیابانی پیدا می کنید. قیمت ها شاید کمی بیشتر از آنچه شما از یک بازار خیابانی انتظار دارید باشد ، اما پرداخت هزینه برای مسیرهای گسترده تر بین غرفه ها و جریان ثابتی از هوای سرد ارزشش را دارد. 

 بازار شبانه جاده تپراسیت (Thepprasit Road Night Market) 

بازار شبانه جاده تپراسیت

اینجا یکی از بزرگترین و قطعا محبوب ترین بازار محلی می باشد ، که در آخر هفته گردشگران و مردم محلی را به طور یکسان جذب می کند. گاهی اوقات به عنوان "بازار کانخها تپراسیت " (Kankheha Thepprasit Market) شناخته می شود، و دارای مجموعه قابل توجهی از لباس، جواهرات، لوازم جانبی تلفن همراه، لوازم آرایش، اسباب بازی، سوغاتی و غذاهای تایلندی می شود. از آنجا که به عنوان یک بازار خیابانی در نظر گرفته می شود، بسیاری از اجناس آن ارزان هستند به خصوص سی دی ها و دی وی دی ها، اما هنوز هم شما می توانید تخفیف های خوبی را برای اجناس غیر مارک بگیرید.

 یک تامبُن، یک محصول (One Tambon, One Product)

یک تامبُن، یک محصول

اگر می خواهید مطمئن شوید سوغاتی های تعطیلات شما به جای یک کارخانه عظیم توسط صنعتگران محلی ساخته شده است( این صنعتگران پولی را که شما صرف محصولات آن ها کرده اید می گیرند) فروشگاه "OTOP" جایی مناسبی می باشد. این محل بخشی از طرح دولت برای حمایت از جوامع محلی است ، اجناس در اینجا از سرتاسر پاتایا می آید ( تامبُن بخش های منطقه ای مانند یک شهر و یا روستا است). آیتم ها در محدوده نمایشگاهی به مساحت 1500 متر مربع از چیزهای کوچکتر مانند صابون عطری تا بزرگتر مانند کمد و مبلمان ارائه می شوند و همه نشان دهنده سطح قابل توجهی از مهارت در ساخت و ساز هستند و قیمت ها منصفانه و معقول می باشند.

 مرکز خرید مایک (Mike Shopping Mall) 

مرکز خرید مایک

مرکز خرید مایک یک محیط مطبوع از مراکز خرید بزرگ را با قیمت های بسیار عالی از بازارهای خیابانی ترکیب کرده است. در اینجا یک انتخاب از فروشگاه ها با نام تجاری کوچکتر مانند میبلین، نایک و پیر کاردین وجود دارد اما این ها تعدادشان به شدت کمتر از فروشندگان لباس های بدون مارک و یا کپی شده است. همچنین اینجا یک محل عالی برای خرید سوغاتی می باشد و یک انتخاب برای گزینه های غذا خوری و محلی در اطرافش دارد. اینجا در میان گزینه های خرید در پاتایا منحصر به فرد می باشد، و دارای استخری در پشت بام است که استفاده برای عموم با هزینه کمی امکان پذیر می باشد. 

 مرکز خرید سنترال پاتایا (Central Center Pattaya)

مرکز خرید سنترال پاتایا

مرکز خرید سنترال پاتایا گرمسیری ترین تجربه در لیست 10 خرید برتر پاتایا می باشد، و دارای طراحی باز و رنگارنگ و حیاطی پر از گیاه نی است که توسط 130 مغازه احاطه شده است. بزرگترین آن ها سوپر مارکتی می باشد که به این محل نام شایع تر خود "Big C North" را داده است، اما برخی دیگر شامل بوتیک و نام تجاری فروشگاه ها می باشد که انتخاب قابل توجه ای از لباس ها، جواهرات، لوازم جانبی و محصولات الکتریکی را به فروش می رسانند. همچنین یک سینما با 5 صفحه نمایش و انتخاب های خوبی از رستوران ها شامل محلی و بین المللی وجود دارد.

 میم موسا (Mimosa) 

میم موسا

هنگامی که شما در امتداد جاده سوکومویت در حال رانندگی هستید امکان ندارد متوجه این تفریحگاه رنگارنگ میم موسا ، از شهر فرانسوی کولمار نشوید. در میان ساختمان های دوره رنسانس، آسیاب های بادی، کانال ها و فواره های موزیکال بیش از 300 مغازه سوغاتی، پوشاک، جواهرات و صنایع دستی تایلندی وجود دارد. همچنین 45 دقیقه نمایش کاباره اطراف فواره، اجرای خیابانی در طول روز، و مجموعه کوچکی از سواری ها و جاذبه ها در پارک تفریحی فونلند وجود دارند و یک روز عالی را برای تمام افراد خانواده ایجاد می کند.

 بازار فروش پاتایا (Outlet Mall Pattaya)

بازار فروش پاتایا

بسیاری از مارک های محلی و بین المللی در بازار فروش (اوت لت) پاتایا به صورت چشمگیری ارائه می شوند ، و بیشتر آنها صرفه جویی بزرگی برای شما می باشند زیرا تا هفتاد درصد که شناخته شده می باشند قیمتشان از محصولات اصلی مانند لوی، کمل اکتیو، آدیداس، نایک و تیمبرلند تخفیف خورده است. طبقه پایین بازار مد دارای یک بازار خیاباتی و تفریحی می باشد. در میان چند گزینه غذا خوردن اینجا یکی از بهترین ،کم هزینه ترین و با کیفیت ترین رستوران تایلندی در پاتایا را دارد.

 بازار شناور پاتایا (Pattaya Floating Market)

بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا ترکیبی از موزه زندگی، نمایش زنده و مرکز خرید می باشد، این بازار جاذبه ای بسیار محبوب و همچنین مکانی عالی برای خرید سوغاتی است. یک بازسازی مصنوعی برای بازاری شناور و محبوب در بانکوک انجام شده است، و حرکت کردن در میان آن به صورت قابل توجهی امن تر و آسان تر می باشد و یک انتخاب عالی از محصولات با کیفیت بالا مانند لباس، صنایع دستی، هنر و جواهرات خواهید داشت. و گزینه ای دیگر برای چرخ زدن در اطراف روستا با قایقی کوچک وجود دارد، و می توانید از برخی از فرهنگ ها و غذاها با انتخابی عالی از رستوران هایی که غذاها و میان وعده های تایلندی را ارائه می دهند لذت ببرید.

 رویال گاردن پلازا پاتایا (Royal Garden Plaza Pattaya)

رویال گاردن پلازا

هرچه جشنواره مرکزی پاتایا ارتفاع دارد، باغ سلطنتی پلازا (رویال گاردن) عرض دارد. این مرکز در انتهای جنوبی جاده ساحلی قرار دارد، و برای داشتن هواپیمای رنگ قرمز روشن در ورودی دوم و بالن زرد بلند شده در پشت بام که هر دو متعلق به موزه باور می کنی یا نه ریپلی! هستند، نقطه برجسته و متمایزی می باشند. با این حال سه طبقه باقی مانده، دارای صفی از مارک های برتر خیابانی مانند لوی، اسپریت و کنورس هستند. همچنین یک محدوده قابل توجه از سوغاتی ها، جواهرات، محصولات الکتریکی و گزینه های مربوط به غذا خوردن وجود دارد.

 جشنواره مرکزی پاتایا (Central Festival Pattaya)

جشنواره مرکزی پاتایا

از زمان افتتاح آن در سال 2009 ، جشنواره مرکزی ساحل پاتایا بر نیمی از شهر تسلط داشت. این مرکز خرید به آسانی بلندترین سازه در مقابل ساحل بود، و دارای بیش از 300 مغازه می باشد، و همچنین بر صحنه خرید منطقه تسلط دارد. اینجا محل بسیاری از مارک های برتر مد خیابانی مانند کالوین کلاین، اچ اند ام، مارکس و اسپنسر، ناوتیکا و زارا می باشد. و همچنین یک انتخاب وسیع از رستوران ها که غذاهای خاورمیانه، ایتالیایی و غربی را ارائه می دهند وجود دارد. فروشگاه های لوازم الکترونیکی شامل کانُن و رسانه های سامسونگ می شود در حالی که فروشگاه مرکزی پنج طبقه از انتهای جاده دوم ساختمان را پوشش می دهند. علاوه بر این دارای یک سینما و سالن بولینگ است، جشنواره مرکزی پاتایا یکی از اصلی ترین نقاط مهم اجتماعی در شهر و همچنین بهشت خریداران می باشد.

 
 
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد