زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

تنها چند شهر می توانند با مدرنیته فوق العاده دبی به رقابت بپردازند. در حالی که آن زمانی به عنوان یک بیابان در نظر گرفته می شد اما در حال حاضر بازدیدکنندگان به شهری مربوط به آینده در ابعادی حماسی می روند. شهرت دبی  به عنوان "مقصد ترانزیت" دچار تزلزل شده است ، وضعیتی که گردشگری را پشت درب های فرودگاه به صورت قابل توجهی در سال های اخیر محدود کرده است. دبی یک ساختار بهشتی برتر است که در آن ساخت و سازهای بزرگ و شفاف از بیابان های شن و ماسه تا ابرها رسیده اند. برای کشف دبی فراتر از سیاحت اکتشافی ما با فرانسیسکا برتا (Francesca Berta) ، مدیر بازاریابی آنلاین دبی صحبت کردیم ، او جاذبه های زیر را برای سفر به این کلان شهر توصیه می کند.

10 رستوران اتمسفر، برج خلیفه (At.mosphere Restaurant, Burj Khalifa)

رستوران اتمسفر

یک وعده غذایی در آسمان در رستوران اتمسفر در برج خلیفه منتظر شماست، این سازه غرور و افتخار مهندسی در جهان است. برج خلیفه ، چشم گیرترین آسمان خراش شهر ، با ارتفاع 828 متر (163 طبقه)  بلندترین ساختمان بر روی زمین است. رستوران اتمسفر در طبقه 122 قرار دارد، و یکی از لوکس ترین غذاخوری ها و سالن ها در جهان می باشد. اینجا به وسیله آشپز جروم لاگارد (Jerome Lagarde) مدیریت می شود، این رستوران مفهوم غذا خوردن منحصر به فردی را به نمایش می گذارد که تمام تصورات تجمل گرایان را در خود دارد. این رستوران به خاطر مرتفع ترین رستوران از سطح زمین و ارائه بهترین چشم انداز از خلیج فارس دارای رکورد جهانی گینس می باشد.

 نمایش دبی (The Act Dubai) 

نمایش دبی

منحصر به فرد ترین برنده اجرای بین المللی در نمایش دبی منتظر شما است، اینجا فوق العاده ترین گزینه برای صرف شام و نمایش می باشد. تئاتر ذهنی که از نمایش خلاق کاباره ها الهام گرفته است، برخلاف آن چیزی است که شما تابه حال تجربه کرده اید. با مساحت 10000 متر مربع ، سالنی چند منظوره در طبقه ی 42 هتل شانگری-لا (Shangri-La Hotel) واقع شده که مرتفع ترین سالن در جهان است.
اینجا برای یک شب بسیار جالب است ، و شبیه به مادام زینگارا (Madame Zingara) می باشد اما در طبقه بسیار بالای هتل شانگری-لا قرار دارد. اینجا از مادام زینگارا پر حاشیه تر می باشد بنابراین پدر و مادر ها باید بچه ها را در خانه بگذارند.

 گشت و گذار در نهر دبی ، شهر قدیمی (Cruise on Dubai Creek, Old City)

نهر دبی

زمانی که زرق و برق شهرهای مدرن شما را خسته می کند، اگر به دنبال خرابی های معتبر خاورمیانه در شب هستید ، گشت و گذار در نهر شهر قدیمی دبی ضروری می باشد. در اینجا از یک شب فراموش نشدنی لذت ببرید ، و در حالی که به سمت لنج های چوبی واقعی در حال حرکت هستید ، ناز و نعمت فراوان با حسی دلگرم کننده از سنت اعراب بادیه نشین با هم ترکیب شده اند. کشتی ها در ساعت 8 صبح نهر دیره را ترک می کنند، و شامل آب،چای، قهوه، نوشابه، شام و موارد ایمنی می شود. 
اگر شما برای گشت و گذار وقت ندارید، به شما تور دیره و سپس رفتن به طرف دیگر نهر با تاکسی آبی را توصیه می کنیم. این بسیار سنتی است و تنها یک درهم هزینه دارد.

 باغ شگفت انگیز دبی (Dubai Miracle Garden) 

باغ شگفت انگیز دبی

باغ شگفت انگیز دبی هدفش توسعه بزرگترین باغ گل جهان به همراه حالتی از ویژگی های هنر محوطه سازی می باشد. این باغ در ربع شمال غربی مراتع عربستان در امتداد جاده شیخ محمد بن زاید قرار دارد و و هنگامی که در هنگام بازگشایی بازدیدکنندگان با میلیون ها گل با طرح های مختلف هنری و سازه های قابل توجه حیرت زده شدند.

 پرواز دبی (iFly Dubai)

پرواز دبی

در حال حاضر من مطمئن هستم که شما متوجه یک روند با تمام جاذبه های مصنوعی شده اید اما جذاب ترین جاذبه ی دبی ، پرواز دبی است که شما را نا امید نخواهد کرد. آنها چتر بازی را داخل تونل بادی که هوا را در یک ستون عمودی پر می کند دوباره به وجود می آورند و بهترین تجربه ممکن برای پرواز در یک روز بارانی را ارائه می دهند. این برای تمام سنین امن است و اگر شما به کمک نیاز داشته باشید مربیان در دسترس می باشند. در اینجا یک طیف وسیع از بسته های پرواز وجود دارد؛ هزینه های اولین بسته پرواز استاندارد AED220.00 ( حدود R660) است ، و شامل جلسه آموزش ، استفاده از تمام تکنیک های پرواز ، دو پرواز ( هر کدام یک دقیقه) با کمک مربی می باشد.

 استراحتگاه سرد و آرامش بخش (Chillout Lounge) 

استراحتگاه آرامش بخش

استراحتگاه سرد و آرامش بخش ، واحه ای یخی در وسط صحرا است ، و اولین استراحتگاه زیر صفر در خاور میانه می باشد. این یک جایگزین عالی برای اسکی همیشه محبوب دبی (پیست اسکی سرپوشیده) است، در دمای 6- درجه سانتیگراد، این استراحتگاه سردترین مکان برای لذت بردن از یک وعده غذایی یا نوشیدنی است. در اینجا یک نوسازی مهم صورت گرفته و دارای ویژگی هایی مانند مجسمه های یخی، صندلی ها و میزهای یخی و فضای داخلی منحصر به فرد روشن می باشد. زمانی که وارد اینجا می شوید به شما لباس های حرارتی داده می شود. پس از آن شما برای چند دقیقه باید در یک منطقه حائل قرار بگیرید تا بدنتان عادت کند. درجه حرارت در این منطقه 5 درجه سانتیگراد است ، که به بدن این فرصت را می دهد تا با دمای پایین در استراحتگاه تنظیم شود.

 غذاهای فرهنگی دبی (Cultural Meals at the SMCCU)

غذاهای فرهنگی دبی

مرکز شیخ محمد برای درک فرهنگی ، یک سکوی آگاهی فرهنگی است که در آن بازدیدکنندگان امارات متحده عربی برای پیوستن به فعالیت های مختلف فرهنگی در یک محیط دوستانه به میزبانی امارات محلی دعوت می شوند. 
این یک شام واقعی خاورمیانه به میزبانی شیخی است که مرکز فرهنگی را تاسیس کرده است. بعد از صرف شام زمانی کامل برای بحث آزاد در مورد فرهنگ های محلی وجود دارد. مردم انواع مختلفی از سوالات را می پرسند؛ حتی حساس ترین ها، که هیچ کدام از آن ها بی جواب نماندند.

 دبی دینو، بازار دبی (Dubai Dino, The Dubai Mall)

دبی دینو

با بازدید از دبی دینو در بازار دبی ، به 155 میلیون سال قبل ، دوران ژوراسیک برمی گردید. این اسکلت اصلی دایناسور در سال 2008 در معدن دانا در وایومینگ ایالت متحده کشف شد. این یک نمایشگاه غیر قابل مقایسه می باشد، تقریبا با اسکلتی کامل که در هیج جای دیگری وجود ندارد.

 دونات باربیکیو، نهر دبی (BBQ Donut, Dubai Creek)

دونات باربیکیو

این مثل این است که آن ها می دانستند از آفریقای جنوبی آمدند! برای چیزهایی که واقعا در دبی متفاوت است، و در حالی که در آب شناور هستند فرصتی برای سرخ شدن دارند ، دونات باربیکیو را در خلیج نهر دبی و باشگاه قایق بادبانی امتحان کنید. دونات معروف تفرجگاه ساحلی، انتخاب مناسبی برای ناهار، شام یا عصرانه ای به یاد ماندنی و متفاوت می باشد! و به شما فرصتی برای غذا خوردن با دوستان و خانواده در حالی که روی نهر شناور هستید می دهد. 

 تجربه A380امارات (Emirates A380 Experience, The Dubai Mall)

 تجربه A380امارات

حمل و نقل دبی که در حال حاضر بزرگترین ناوگان A380 را در هر خط هوایی دارد، دارای یک حضور بسیار معروف در بازار دبی است. تجربه A80 امارات که در آوریل 2014 راه اندازی شد، همه را به عرشه پرواز بزرگترین پرنده خط هوایی دعوت می کند. در حالی که کاپیتان A380 در میان آسمان در یک ماجراجویی 30 دقیقه ای شبیه سازی شده واقعی اوج می گیرد ، شما پرواز می کنید. خلبان های سرحال می توانند 12 مقصد را انتخاب کنند، و حتی می توانند شرایط آب و هوایی را قبل از بلند شدن تنظیم کنند. این پرواز ارزانترین 30 دقیقه شما در تعطیلات دبی نخواهد بود، اما احتمالا بهترین راه برای استراحت بعد از یک روز شلوغ در بازار است.

 

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد