زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

پوکت چیزهای بسیاری برای دیدن دارد ، دیدن و تجربه کردن همه این ها در یک برنامه ریزی ، اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد. ما 10 تور برتر پوکت را به شما معرفی می کنیم. در اینجا شما یک پیش نمایش از عالی ترین تورها با شرح مختصری در مورد آن ها را خواهید داشت. از فیل ها در فانتا سی (fantastic tours) تا بازی کردن در تایگر وودز تا غذا خوردن در رستوران چینی ، همه این ها در اینجا وجود دارند ، و خیلی خیلی بیشتر از اینها ، فقط کافی است که در کنار آرامش پوکت ، هیجان های آنرا هم دوست بدارید و  لذت ببرید!

10  2 روز و 1 شب توقفگاه فی فی (2 Days 1 Night Phi Phi Stopover)

توقفگاه فی فی

فی فی شایسته تر از سفر یک روزه می باشد ، پس چرا یک شب در یکی از بهترین مقصدهای جنوب تایلند اقامت نداشته باشیم؟ از این تور گشت و گذار که شامل خلیج مایا ( محل ضبط فیلم ساحل) و برخی از غواصی های بزرگ می شود لذت ببرید. یک شب را در بهشت سپری کنید و ببینید که فی فی بعد از غروب آفتاب چه چیزهایی را به شما ارائه می دهد.... شما شگفت زده خواهید شد. با رزرو کردن از قبل سفری بدون زحمت داشته باشید ، و از محل اقامت طراز اول و انتقال آسان با قایق مطمئن شوید و از سفر خود حداکثر لذت را ببرید.

 اکتشاف خائوسوک (Khaosok Discovery) 

اکتشاف خائوسوک

 تور اکتشاف خائوسوک ، زمانی برای یک تفریح کوتاه در مناظر مشرف به سواحل زیبای این منطقه به همراه سفری به موزه سونامی می باشد. برنامه بعدی فیل سواری در میان جنگل های استوایی است، و در ظهر شما در هیبت مناظر الهام بخش خائوسوک عکاسی خواهید کرد. قبل از اینکه در رستوران کنار رودخانه خائو سوک نهار بخورید ، از معبد غار میمون بازدید می کنید، سپس در قایق بامبو برای یک ساعت به سمت پایین رودخانه حرکت و مناظر و حیوانات محلی را مشاهده می کنید.در ساعت 15.30 خائو سوک را ترک می کنید. تور شامل نوشابه ، قهوه ، ناهار تایلندی ، راهنمای انگلیسی زبان ، بیمه و بارانی می شود.

 سازگاری با محیط زیست پوکت توسط ای تی وی

ای تی وی

چه چیزی بهتر از یادگیری حقایق جذاب است؟ سازگاری با محیط زیست پوکت توسط ای تی وی (Phuket Eco Extreme by ATV) ، یادگیری حقایق جذاب به همراه داشتن سرگرمی های پر ماجرا است. حرکت کردن در میان جنگل ، در امتداد سواحل ، در میان گودال های کوچک آب در حالی که در مورد گیاهان و جانوران پوکت چیزهایی یاد می گیرید. راهنماهای با تجربه در نقاط کلیدی توقف می کنند و به جنبه های غیر معمول و جالب حیات وحش پوکت اشاره می کنند.

 قایق سواری در رودخانه و سفر با فیل  

قایق سواری در رودخانه

 جریان آب در ایالت باشکوه فانگ نگا در شمال پوکت ، هر ساله از ماه ژوئن تا نوامبر از کوه ها سرازیر می شود و این زمانی است که شما می توانید هیجان زندگی را با قایق سواری در رودخانه تجربه کنید. قایق سواری در رودخانه پر سر و صدا و فیل سواری در جنگل (White Water Rafting and Elephant Trekking) ، هر دو تحت نظر راهنماهای حرفه ای که ایمنی را در اولویت قرار می دهند صورت می گیرد. بعد از قایق سواری و فیل سواری، شما ناهاری تایلندی که در اردوگاه طبخ شده را میل می کنید و بعد از آن برای داشتن لحظه ای با طراوت قبل از اینکه به هتل منتقل شوید به آبشار و برکه ای که در آن نزدیکی است می روید. 

 تور اکتشافی 4- در-1 پوکت (Phuket 4-in-1 Safari Tour)

تور اکتشافی پوکت

این تور پر جنب و جوش به شما فرصت امتحان طیف وسیعی از فعالیت های ماجراجویانه که طعم و مزه گرمسیری پوکت را دارد می دهد. شما تجربه ای از زیبایی واقعی این جزیره را به دست می آورید، سنت های قدیمی و مهارت های مردم محلی را می بینید، و به حیوانات تایلند نزدیک می شوید. شما وارد اردوگاه فیل های سیام می شوید و آن ها را می بینید؛ فیل بانان که از فیل های تایلندی مراقبت می کنند به شما آموزش می دهند که چگونه می توانید به آن ها کمک کنید. شما می بینید که چگونه فیل های جوان آموزش می بینند، می توانید آن ها را لمس کنید و به آن ها موز بدهید.

 سفر خلیج فانگ نگا در قایق چینی جون باهترا 

سفر خلیج فانگ نگا

سفر خلیج فانگ نگا در قایق چینی جون باهترا (Phang Nga Bay Cruise on June Bahtra Junk) ، یک تور جذاب شامل غذاهای خوب، دور نمای فوق العاده از دریا و سفر تفریحی می شود. مطمئنا عالی ترین دستور غذایی برای این روز در نظر گرفته شده است. راه های مختلفی برای دیدن خلیج فانگ نگا وجود دارد اما سفر با این قایق چینی واقعی، آرامش بخش و شادی آور است. شما از میان مناظر شگفت انگیز خلیج عبور می کنید، از جزیره جیمز باند دیدن می کنید، در قایق ناهار می خورید و هنگام غروب آفتاب به هتل برمی گردید،این یک تجربه فراموش نشدنی می باشد.

 تور قایق سواری در طبیعت بامبو (Bamboo Rafting Nature Tour)

تور قایق سواری در طبیعت بامبو

از یک تجربه جدید در ایالت زیبای فانگ نگا که شامل قایق سواری بامبو و یا قایق سواری در رودخانه و همچنین حمام کردن فیل ها که همگی توسط مناظر فراموش نشدنی احاطه شده اند لذت ببرید.همچنین این روز شامل یک ناهار خوشمزه تایلندی، 45 دقیقه فیل سواری و سفر به معبد سووان کواه (غار میمون) می شود. هر شرکت کننده به طور کامل بیمه می شود، و یک راهنمای انگلیسی زبان مناظر غیر معمول محلی و سنتی را برای شما توضیح می دهد. 

 نمایش فانتا سی پوکت (Phuket FantaSea Show)

نمایش فانتا سی پوکت

نمایش فانتا سی یک شب بسیار عالی و بی نهایت را برای خانواده ها به وجود می آورد. این نمایش در یک زمین غنی 140 متری کنار ساحل اجرا می شود ، و دارای جاذبه های بسیاری می باشد که لیست کردن آن ها در اینجا غیر ممکن است، اما اجازه دهید با یکی از بزرگترین رستوران های آسیا آشنا شوید که برای 4000 نفر ظرفیت دارد و غذاهای تایلندی و بین المللی را ارائه می دهد. همچنین در اینجا نمایش تئاتر به سبک لاس وگاس که در آن جلوه های ویژه، زیبایی های اسطوره ها،اسرار تایلندی و زرق و برق های شگرف به خانواده ها لذت کاملی را ارائه می دهند وجود دارند.

 قایقرانی دریا - فانگ نگا هنگ با نور ستاره ها 

فانگ نگا هنگ

اینجا بهترین در هر دو جهان است؛ خلیج فانگ نگا هنگ جز برترین ها در روز می باشد، اما فقط گشت و گذار در شب آن را تصور کنید...  بعد از صرف ناهار به کشف منظره های فراموش نشدنی این سرزمین خوش منظره و زیبا بروید. هنگامی که هوا تاریک می شود، جایزه ی ویژه این تور توسط نور ستاره ها آغاز می شود. لطفا با خودتان چراغ قوه نبرید، سه منبع اصلی نور و یک احساس خاص، لحظه ای به یاد ماندنی را برای شما در طول عمرتان ایجاد می کند. این تور ویژه توسط یکی از پیشگامان اکتشاف غار در این بخش از جهان ایجاد شده . قایقرانی دریا - فانگ نگا هنگ با نور ستاره ها (Sea Kayaking - Phang Nga Hong by Starlight) بدون شک یک تجربه به یاد ماندنی و آموزشی خواهد بود.

 تور جزیره های فی فی با قایق سریع السیر

تور جزیره های فی فی

تور جزیره های فی فی با قایق سریع السیر (Phi Phi Islands Tour by Speedboat) ، تور شماره یک ما، شما را در عرض چند دقیقه به یکی از زیباترین جزیره ها در جهان و اطراف آن می برد. در حالی که بقیه در راه فی فی هستند، شما قبل از آنها به آنجا رسیده اید. در این جزیره پرجنب و جوش، میمون ها در آئو لینگ و غواصی در آب های روشن در هین کلانگ وجود دارد. بقیه روز را در فی فی له سپری و از خلیج مایا که محل ضبط فیلم هالیوودی "ساحل" بود دیدن کنید ، و در شفاف ترین آب ها در این سیاره غواصی کنید.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد