زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

بهترین بازارهای شبانه در بانکوک کارناوال هایی را به همراه صف های عظیمی از محصولات ، میان وعده ها ،کافه ها و موسیقی های زنده ارائه می دهد. آنها پادزهر مناسبی برای فرهنگ مراکز خرید در حال توسعه هستند که در سرتاسر شهر گسترش می یابند. به جای مارک های بین المللی و رستوران های انحصاری ، بازارهای شبانه بانکوک بهترین مکان برای پیدا کردن آیتم های محلی می باشد که برخی از آن ها توسط صنعتگران ماهر و برخی توسط کارگران کارخانه های ایجاد شده است و برخی دیگر از غرفه های دست دوم اروپا یا ژاپن آمده اند. در عین حال شما هنوز هم می توانید چیزهایی را برای فروش پیدا کنید که تایلندی ها دوست دارند آن ها را بخرند. شگفت انگیزترین چیز در مورد بازارهای شبانه نحوه محبوبیت آن ها در میان جمعیت است که فکر می کنند مد خسته کننده است و سبک های قدیمی جالب می باشند.

 پات پونگ (Patpong) 

بازار شبانه پت پونگ

پات پونگ برای فروش مارک های تقلبی مخصوصا کیف و ساعت معروف می باشد. این بازار در این لیست مثل بقیه جالب نیست اما بسیار محبوب و در مرکز شهر می باشد ، بنابراین هنوز هم هرشب از هفته پر از گردشگر می شود. بدانید که در هر طرف از بازار ، کافه های پرانرژی و رستوران های مختلفی وجود دارد . بازار شبانه پات پونگ در جاده سیام که یکی از مناطق تجاری بانکوک است ، قرار دارد . 

(Opening Hours : 18:00 - around 01:00 (every day
How to get there : Coming from BTS Siam station, depart at Sala Daeng station and exit down one of the right-hand stairs. Follow the increasing trail of vendors along the sidewalk, and after five minutes, you'll know you're there

 بازار روت فائی ، راتچادا (Rot Fai Market,Ratchada)

بازار روت فائی

اگر شما سر و صدای روت فائی در سریناکارین (Srinakarin) را دوست دارید اما دوست ندارید با زحمت به خارج از شهر بروید ، می توانید با زحمت کمتری به این سرزمین عجایب بروید که در منطقه مرکزی راتچادا قرار دارد. هرچند این بازار خیلی جمع و جور تر است ، اما شما می توانید انتخاب های متوسطی را از  سبک های قدیمی و کلکسیون های دست دوم داشته باشید. نوشیدنی های خنک و ارزان قیمت ، تنقلات را به همراه اجرای موسیقی زنده می توانید در پشت بازار پیدا کنید.

(Opening Hours : 17:00-24:00 (Thursday-Sunday
(Location : Ratcadaphisek Road (close to Esplanade Shopping Mall
MRT: National Cultural Centre
Tel : +66 (0)92 713 5599

 بازار آسیا (Asiatique)

بازار آسیا

برای سپری کردن یک شب با خانواده ، بازار آسیا مکان جالبی می باشد و دارای راه های گسترده ، نسیم رودخانه ، غذاهای محلی بسیار ، حمام تمیز است که همه منحصرد به فرد هستند. قیمت غرفه های بازار از جاهای دیگر بیشتر است و نسبت به گزینه های دیگر این لیست اعتبار خودش را از دست داده است ، اما اگر شما خانواده ای جوان در حال پرسه زدن هستید ، یکی از بهترین گزینه های بازارهای شبانه بانکوک اینجاست . به علاوه در اینجا دو نمایش تئاتر برای لذت بردن و تعداد زیادی مجسمه برای عکس گرفتن وجود دارد.

Opening Hours : 17:00 - midnight
Location : Chareonkrung Soi 74-76
How to get there : The easiest and fastest way to get there is via boat. Take the BTS to Saphan Taksin and jump on the free shuttle at the end of the pier. It only takes ten minutes, and the boat runs until 23:00. Taxis are not recommended as the traffic can be terrible in this area

 جِی جِی سبز (JJ Green)

جِی جِی سبز

جی جی سبز  یا جی جی گرین بخش پر رونق بازار دست فروشان و پاتوق نوشیدنی های محلی می باشد ، و شب عالی را برای شما که برای خرید یا دور هم جمع شدن به اینجا آمدیده اید فراهم می کند. این بازار در نزدیکی گوشه ای از بازار بزرگ آخر هفته چاتوچاک (Chattuchak) ( با 15000غرفه)  قرار دارد. جی جی سبز دوست داشتنی ثابت کرده است که محبوب دانشجویانی که به دنبال آرامش بیشتری هستند می باشد ، نسبت به همسایه خودش این بازار تجربه جالب تر و توریست گرایی بهتری دارد.  
Opening Hours : Thurs - Sun 17:00 – 02:00
MRT : Chatuchak
BTS : Mo Chit
Address : 1 Kamphaeng Phet 3, Chatuchak, Bangkok

 بازار روت فائی ، سریناکارین  (Rot Fai Market , Srinakarin)

بازار روت فائی 2

بازار روت فائی در سریناکارین برای خاطرات به سبک قدیم و اندازه خیلی بزرگش معروف می باشد ، این بازار در حومه شرقی واقع شده ( در سال 2013 از شمال شهر به اینجا نقل مکان کردند) و به سه بخش تقسیم می شود. تمام لباس ها و مدها کلکسیونی نادر از سراسر جهان هستند و تنقلات ارزان و خوشمزه را می توانید به وفور در اینجا پیدا کنید. 

(Opening Hours : 17:00 - midnight (Thurs-Sun
(Location : Srinakarin Road Soi 51 (behind Seacon Square
(BTS : On Nut (closest station but still requires a taxi journey
Tel: Srinakarin Rot Fai Market : +66 (0)8 1827 5885, +66 (0)8 6126 7787, +66 (0)8 1732 8778, +66 (0)8 1752 5588, Ratchada Rot Fai Market : +66 (0)92 713 5599
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد