زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های میم موسا در پاتایا ، تایلند (اينجا) را کليک کنيد
میم موسا (Mimosa) یکی از  جاذبه های گردشگری محبوب در منطقه جدید و نه چندان دور از شهرستان پاتایا است. میم موسا با معماری جالب خود می تواند  فضای مناسبی را برای بازدید کنندگان به گرفتن عکس ارائه کند. میم موسا شهر کوچکی با خانه های رنگی و معماری متفاوت ، مغازه های متنوع خرید می تواند بازدید کنندگان را چند ساعتی دور از شهر  سرگرم کند.  میم موسا با سرمایه گذاری در حدود 1 میلیارد دلار  برای ایجاد جاذبه های جدید در منطقه در حدود 17 هکتار  تحت مفهوم "شهر عشق" (The City of Love) تاسیس شد. 
میم موسا با هنر و معماری تزئین شد و  معماری ساختمان و ساختار در اینجا در سبک فرانسه باستان می باشد. و به طور رسمی در تاریخ 14 فوریه 2013 بازگشایی شد . 
میم موسا (Mimosa)
 
میم موسا درست مثل یک منطقه خرید شیک تزئین شده و با مفهوم شهر عشق ، بسیاری از عکس های عروسی ، عروس و دامادهای خوشبخت تایلند را خلق کرده است . همچنین نقاط از اشیاء جالب برای بازدید کنندگان به گرفتن عکس وجود دارد. کانال کوچک در وسط منطقه و دکوراسیون زیبای خانه های رنگی آرامش خاصی را به بازدیدکنندگان هدیه می دهد .
 
شهر عشق میم موسا
 
هر روز ، ساعتی قبل از غروب و تا زمانی بعد از غروب خورشید در میدان این شهرک زیبا برنامه های مختلفی همراه با موسیقی های مختلف به نمایش گذاشته می شود که بعد از اجرای برنامه ، بازدیدکنندگان می توانند با هنرمندان این مراسم عکس بگیرند . 
 
نمایش میم موسا
به گفته مسئولان میم موسا ، هنوز هم بخش های از این شهرک زیبا در حال ساخت است تا همچنان به زیبایی شهر عشق پاتایا  افزوده شود . 
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد