زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های قلعه Alnwick در Northumberland ،انگلستان (اينجا) را کليک کنيد

قلعه ی Alnwick   قلعه و خانه ای مجلل در Northumberland , Alnwick  انگلستان است . این مکان اقامتگاه دوک Northumberland  بوده است و برای چیرگی بر نرمن ها ساخته شد ، پس از آن نیز بارها موردبازسازی قرار گرفت . این بنا جزء ساختمان های رتبه ی 1 است . در سال 1096  Yves de Vescy بارون  Alnwick  نخستین بخش از قلعه را بنا کرد . این مکان جهت دفاع از مرز شمالی انگلستان در مقابل هجوم اسکاتلندی ها و مرز  reivers ساخته شد . در سال 1172 و مجددا در 1174 قلعه توسط William  پادشاه اسکاتلند محاصره شد وی در نبرد Alnwick  بیرون دیوارهای قلعه دستگیر شد . در سال 1309 قلعه توسط Henry De Percy  (اولین بارون Percy ) از Antony bek  اسقفDurham  خریداری شد و به مالکیت خانواده ی پرسی درآمد و از آن زمان اقامتگاه دوک های Northumberland شد .

اولین لرد Alnwick  از خانواده ی Percy  قلعه و برج Abbot  را بازسازی و به حالت اول درآورد ، دروازه ی میانی و برج نگهبانی از آن دوره باقی مانده اند . در 1404-5 پرسی(Percy) ها مقابل هنری چهارم (Henry IV) که محاصره شده بود شورش کردند و قلعه را به تصرف خود  درآوردند .

قلعه شامل دو حلقه ساختمان اصلی است . حلقه ی داخلی دور محوطه ای محصور بنا شده و شامل اتاق های اصلی است ، این ساختمان در مرکز حیاط خارجی قلعه است. از آنجایی که بلوک مرکزی به اندازه ی کافی بزرگ نبود تا در قرن های بعدی همه ی فضاهای مورد نیاز را تامین کند مقدار زیادی از ساختمان ها در طول دیوار جنوبی حیاط خارجی قلعه بنا شد . این دو قسمت (قسمت قدیمی تر و جدید) با یک ساختمان میانی به هم وصل شدند . در فواصل مرتب برج هایی در طول دیوار خارجی قلعه قرار دارد . ارتفاع 6/1 دیوار قلعه تا سطح زمین کم شد تا چشم انداز اطراف بنا دیده شود . اصطبل و محوطه های خدمات رسانی در خارج قلعه به دیوار خارجی متصل شدند ؛ تا زمانی که قلعه کاربرد نظامی داشت این مکان ها وجود نداشتند .

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد