زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های باغ Kensington در لندن (اينجا) را کليک کنيد.

باغ کنزینگتون(Kensington Gardens) برای پیاده روی و دویدن بسیار مشهور است. این باغ در قیاس با پارک هاید که در مجاورت آن قرار دارد آرامش بخش تر میباشد. از معروف ترین جاذبه های این باغ قصر کنزینگتون ، خانه سابق شاهزاده دیانا، میباشد. از دیگر ویژگی های آن مجسمه برنز پیتر پن و بنای 180 فوتی آلبرت است. این بنا بین سالهای 1876و 1864 به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شاهزاده آلبرت اول ، همسر ملکه ویکتوریا ، ساخته شد. از دیگر دیدنی های باغ گالری سرپنتین است ، یک گالری مدرن هنر که در عمارت کلاه فرنگی سابق قرار دارد. یکی از آخرین ویژگی ها دیانا میباشد ، تفریحگاهی که به یادبود شاهزاده والز بنا شده است. تفریحگاه مدرن و یکی از سه تفریحگاه در باغ کنزینگتون که اطراف مجسمه پیتر پن واقع شده است.

پرندگان با قدمت صدساله در این باغ زندگی میکنند و بیش از 178 گونه پرنده در آنجا وجود دارند. لانه سازی دارکوبها در این باغ از اتفاقات نادر در لندن میباشد. ماهیان مختلفی چون ماهیان آبنوس ، ماهیان ریز قنات و مارماهی در برکه باغ به چشم می خورند.

گالری ملی : مسافران اغلب از مجموعه هنری موجود در باغ بازدید نمیکنند. این گالری شامل آثار هنرمندان باهوش جاماییکایی ، به ویژه آدنا مانلی مجسمه ساز قرن 19 و همسر پیشین نخست وزیر جاماییکا میباشد.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد