زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های عمارت سلطنتی آلبرت در لندن (اينجا) را کليک کنيد

Royal Albert Hall  هنر سرایی است که در منطقه ی knightsbridge   شهر westminster  لندن انگلستان است . این مکان از سال 1941 به جهت برگزاری مراسم سالانه کنسرت های تابستانی شناخته شده است.

Royal Albert Hall یکی از ارزشمند ترین و بارزترین ساختمان های انگلستان است که در جهان ساخته شده است . از زمانی که ملکه ویکتوریا در سال 1871 این مکان را افتتاح کرد ، برجسته ترین هنرمندان جهان از هر ژانر هنری در آن برنامه اجرا کرده اند .این مکان هر ساله میزبان بیش از 350 اجرا بوده است که شامل کنسرت های کلاسیک ، راک و پاپ ، باله و اپرا ، تنیس ، مراسم اهدای جوایز ، جلسات انجمن ها و مدارس ، اجراهای خیریه و سورهای فراوانی می شود .

این عمارت در ابتدا به عنوان عمارت مرکزی هنر و علوم پنداشته شده بود ولی نام آن توسط ملکه ویکتوریا هنگام قرار دادن سنگ بنای این مکان به عنوان اهدایی به همسر از دست رفته ی ایشان و همسر prince albert  به Royal Albert Hall تغییر داده شد .

Royal Albert Hall بخش قابل استفاده ی عمارت از یادبود ملی برای همسر شاه است . بخش دیگر بنا به عنوان یادبود Albert است که در باغ های Kensington واقع شده است و در حال حاضر به دلیل تردد سنگین در طول Kensington Gore از عمارت جدا شده است . این بنا با نقشه ی گنبدی شکل ، دارای محورهای بزرگ و کوجک به ترتیب 82 متری و 72 متریست و در رتبه ی 1 ساختمان های جهان قرار دارد. سقف عمارت گنبدی شکل است و از آهن و مقدار زیادی شیشه ساخته شده است .این مکان در اصل برای 8000 نفر طراحی شده و حتی تا 9000 نفر نیز در آن جا گرفته اند ولی امروزه از نظر امنیتی بیشترین ظرفیت قابل استفاده 5544 نفر است که شامل افراد ایستاده در گالری هم می شود.

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد