زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های کلیسای وارونه در کالگری ، کانادا  (اينجا) را کليک کنيد

کالگری (Calgary) شهری در جنوب آلبرتای کانادا محل مجسمه کلیسای وارونه 6 متری (Device to Root out Evil) است . ساختار این مجسمه از آلومینیوم ، شیشه و فولاد است . محل اولیه این مجسمه ونکوور،کانادا بود . در کنار این مجسمه ساختمان هایی قرار داشت و فضای با درختچه ها و محیط سر سبز با نیمکت کنار محوطه باعث شد این فضا به یک پارک برای بازدید کنندگان تبدیل شود . موزه Glenbow و گروه Torode شرکت هایی بودند که کلیسای وارونه را از ونکوور جابجا کرده و به کالگری آوردند.

بسیاری از بینندگان و بازدیدکنندگان از این کار عصبانی شدند و ساخت این مجسمه به صورت کلیسای وارونه را یک کار کفرآمیز دانسته اند و اما هنرمند و معمار این کار می گوید که با ساخت این مجسمه هیچ قصد و منظوری نداشته است.

Dennis Oppenheim هنرمند خلاق ، مجسمه ساز و عکاس در سال 1938 در واشنگتن ،آمریکا به دنیا آمد. در سال 1964 در دانشگاه هنر و صنایع دستی کالیفرنیا شروع به تحصیل کرد . او تا به امروز کارهای زیبا و خلاقانه طراحی کرده است و وی در کارهای خود فقط به زیبایی هنر می اندیشد و قصد بی احترامی به شخص یا محیط خاصی را ندارد وی همچنان معمار کلیسای وارونه (Device to Root out Evil) در ونکوور کانادا هم هست .

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد