زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های پارک شنی آسمانی خلیج مارینا در سنگاپور (اينجا) را کليک کنيد

پارک شنی آسمان خلیج مارینا در سنگاپور  (marina sands skypark) در 24 ژوئن 2010 باعث تعجب جهانینان شد . پارک شنی آسمان سنگاپور بزرگترین پارک آسمانی در جهان است که بر روی سه آسمان خراش به ارتفاع 200 متر قرار دارد و هم اکنون زیباترین و گران ترین رستوران ها و کافه های جهان در این پارک واقع شده است . اما این پایان این شگفتی نیست . ترسناک ترین استخر جهان در سنگاپور قرار دارد این استخر در پارک Sands Skypark (پارک شنی آسمانی) در بالای ۳ آسمان خراش قرار دارد.

این استخر بالای طبقه ۵۵ است و نمای شهر به زیباترین حالت در حال شنا قابل مشاهده هست . طول این استخر ۱۵۲ متر است و همانطور که در عکس می بینید دارای لبه نیست و اگر شما به کناره ها بروید به جای اینکه به پایین سقوط کنید به درون یک حوضچه می افتید که دور تا دور این استخر را فرا گرفته و نقش دیگر آن پمپ کردن آبی است که از کناره های استخر به پایین می ریزد و برگرداندن دوباره آن به داخل استخر است. این پارک توسط Moshe Sadie طراحی شده .

این مجموعه دارای یک هتل ۵ ستاره است که  جزء یکی از گرانترین هتل های جهان می باشد و دارای ۲۵۶۱ اتاق شیک می باشد که هزینه اقامت یک شب در آنها حدود ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون است.

این مجموعه دارای ۳۰۰ فروشگاه می باشد که در طبقات هم کف برج ها قرار دارند

سه برج ۵۷ طبقه ای هتل توسط پارک آسمانی به یکدیگر متصل شده اند.این پارک آسمانی ۳۴۰ متر طول دارد و ظرفیت ۳۹۰۰ نفر را دارد که ارتفاع این پارک از زمین ۱۹۱ متر است. ۲۵۰ نوع مختلف درخت و ۶۵۰ نوع گیاه در آن قرار دارد.مساحت این پارک برابر با مساحت سه زمین فوتبال است .

هزینه ساخت این مجتمع  ۸ میلیارد دلار (به همراه قیمت زمین) بوده و سرمایه گذار اصلی آن، شرکت Las Vegas Sands آمریکاست.

 

 

 

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد