زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

هتل لامونتانا مجيکا (Montana Magica Lodge) هتل جالبی است که در یک منطقه حفاظت شده زیست محیطی بنام هوئلو هوئلو (Huilo Huilo) در شیلی واقع شده است . این هتل مانند يک آتشفشان ساخته شده اما بجای آتش ، آب از بالای آن فوران مي شود . يک پل کابلی به درب ورودی هتل متصل می شود  ، هتل در اغلب اوقات دارای يک لايه فوق العاده از خزه ها و جانوران گياهي است که آن را مانند خانه هابيت جلوه گر نموده ، آنچه که هتل مونتانا مجيک را سحرآميز کرده محل قرارگيری آن در منطقه هوئلو هوئلو است. 
در تفریحگاه هوئلو هوئلو مي توان آبشار هوئلو هوئلو (Huilo-Huilo Falls) ، با کوچکترين گونه گوزن بنام پودو (Pudu) در جهان و طولاني ترين سيستم خطي فشرده در امريکای جنوبي را مي توان مشاهده کرد . 
هتل لامونتانا مجيکا 1
هتل لامونتانا مجيکا از چوب و سنگ بومي منطقه ساخته شده و هر يک از نه اتاق آن با امکانات مدرن مجهز بوده و پنجره های بزرگي براي تماشاي مناظر جنگلي اطراف دارد. در اين هتل اتاق ها با نام هاي پرندگان گوناگون نامگذاری شده اند.
هتل لامونتانا مجيکا 2
در ميان خدمات ارائه شده توسط هتل ، " وان آب داغ " را مي توان نام برد که از تنه درختان بزرگ سوراخ شده و پر شده از آب داغ بوجود امده و بر روي ايوان مشرف به جنگل قرار داده شده است.
هتل لامونتانا مجيکا 3
 
هتل لامونتانا مجيکا 4
يک زمين ميني گلف نيز در جنگل براي مهمانان در نظر گرفته شده است. فعاليت هاي مختلف در فضاي باز مانند اسب سواري ، قايق سواري و پياده روي نيز در اين هتل امکانپذير است.
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد