زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

هتل پوزيدون یا پوزئیدون یا پوسیدون (Poseidon Undersea Resort) ، هتل ۵ ستاره در مساحتی حدود ۲۲۵ آکر (واحد اندازه گیری زمین معادل 7404 مترمربع) در یک جزیره خصوصی در فیجی قرار دارد و اطراف آن را دریاچه مرجانی ۵ هزار آکری فرا گرفته است. قیمت این هتل بسیار لوکس واقعا بالا است و برای پکیج کامل زیر دریایی آن باید ۱۵ هزار دلار پرداخت کنید. این پکیج شامل سکان‌داری زیردریایی تریتون و غواصی در دریاچه مرجانی و آب های زلال است. برای حضور در هتل پوزیدون (خدای دریاها در اسطوره های یونان) باید در وب سایت این هتل ثبت نام کنید. البته در حال حاضر ، ۱۵۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند و باید منتظر بمانید نوبت شما بشود.

 مدیر هتل پوزيدون ، جونز است که از سال ۲۰۰۱ میلادی کار می کند و این هتل در سال ۲۰۰۹ میلادی گشایش یافته است.

هتل پوزيدون 1

هتل پوزيدون 2

هنگامي‌ که اين زيردريايی پوزيدون در جزيره کوچک آتول ماله شمالی (North Male Atoll) قرار مي‌گيرد، مي‌توانيد اولين زيردريايي مجهز به ماساژ درماني را ببينيد. از طرفي ديگر ، اتاق‌هايي در اين زيردريايي هستند که طراحي مدرن و سنتي را توأمان در خود دارند.

هتل پوزيدون 3

چيزهاي لذت‌بخش اما انکار ناپذيری در مورد دريا وجود دارند. رايحه و بوی نمکين اقيانوس ، بالا و پايين شدن ريتم موج‌ها ، منحني ملايم بالا آمدن امواج که مي‌توانيم آن را الهه‌ای در دريا و يا هديه‌ای از جانب يک زيردريايي بناميم. زيردريايي پرجاذبه فیجی که خدای درياهاست و با غرش خود تمام ساخته‌هاي زمين و دريا را تحقيرمي کند و به صورت مکاني براي غواصي و نمايشگاهي براي عرضه داشته‌هاي خود است.

هتل پوزيدون 4

اين زيردريايي تقريباً ۲۲۵ جريب و حدود ۱ مايل طول دارد و به‌ وسيله ۵۰۰۰ جريب فضاي تالاب احاطه‌شده است. آب اين تالاب مملو از مواد طبيعي دست‌نخورده و مفيد براي سلامتي است. ۹۰ فوت (۳۷.۴) عمق آن است. درصورتي‌ که در بيرون تالاب، صخره‌هايي فرورفته در يک قلمرو ژرف و بکر وجود دارند که با زيردريايي شناور ما قابل‌مشاهده هستند.

هتل پوزيدون 5

مکان‌هاي پيشنهادي زيادي بر روی زمين و بيرون آب وجود دارد که مي‌توانيد به‌صورت اختياری آن‌ها را انتخاب کنيد، اما با پرداخت ۳۰.۰۰۰ دلار در هفته، يک زوج مي‌توانند يکي از ۲۴ الهه دريا را تجربه کنند، در زير اقيانوس، سوئيت‌هايي مجهز به آسانسورهايي هستند که تا ۴۰۰ فوت زير دريا مسافران را جابجا مي‌کنند.

 
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد