زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

پل پونته وچیو (Ponte Vecchio) از محبوب ترین پل های قدیمی ایتالیا است. بیشتر شهرت این پل به دلیل ساختار و معماری بسیار جالب آن است. به ندرت پیش می آید که روی پلی که محل گذر است، مغازه و فروشگاه های مختلف ساخته شود. و همه شهرت پل قدیمی فلورانس به دلیل داشتن مفازه ها و فروشگاه های مختلفی است که بالای آن ساخته شده اند.
پل پونته وچیو که به نام پل قدیمی نیز معروف است ، از جمله جاذبه های گردشگری شهر فلورانس است و سالانه گردشگران متعددی از سراسر دنیا از آن دیدن می کنند. در نزدیکی پونته وچیو ، دو پل دیگر نیز وجود دارند.
پل پونته وچیو 1
پل قدیمی فلورانس را می توان نماد واقعی معماری رومی به شمار آورد. دو پل دیگری که در اطراف و همسایگی پونته وچیو قرار دارند، پل آله گرازیه و پل سانتا ترینیتا هستند.
پل پونته وچیو 2
پل سنگی و قدیمی فلورانس از جمله بناهای قدیمی شهر فلورانس در کشور ایتالیاست و می توان آن را نماد معماری رومی و باستانی به شمار آورد. طراحی و معماری این پل زیباست و سالانه افراد بسیاری از آن بازدید می کنند.
پل پونته وچیو 3
از روی پل پونته وچیو می توانید بخش های مختلفی از شهر فلورانس را ببینید. بخش هایی از این شهر که به خوب از پل قدیمی دیده می شوند ، پیوند عمیقی با سنت و تاریخ مردم و و تاریخ شهر دارند. به همین دلیل ، پل قدیمی پونته وچیو یکی از مناطق  مهم گردشگری در شهر فلورانس به شمار می رود.
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد