زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

پولا کاپاس یا پالو کاپاس (Pulau Kapas) در حدود 6 کیلومتری ساحل مرانگ واقع شده است؛ این جزیره به آبهای زلال، سواحل شنی سپید و درختان نخل خود که با نسیم این سو و آن سو می روند، شهرت دارد. جزیره کاپاس خارج از خشکی قرار دارد و با یک قایق کندرو حدود 30 دقیقه یا با قایق سریع السیر حدود 10 دقیقه طول می کشد تا از اسکله مارانگ، که 20 دقیقه با جنوب کوالا ترنگانو فاصله دارد، به این جزیره برسید. 
جزیره پالو کاپاس که نسبتا از شلوغی های منطقه اصلی دور است، محل مناسبی برای افرادی است که به دنبال جایی برای استراحت کردن و خوش گذراندن می گردند. 
 
این محل یک جزیره کوچک دوست داشتنی است که سواحل زیبا، آرام، بکر و شنی، آبهای آبی خنک و زلال، درختان نارگیلی که با نسیم این سو و آن سو می روند و غارهایی با لانه های پرستو دارد. جانوران دریایی زیبایی از قبیل ماهی، لاک پشت، مرجان و سایر جانداران در آبهای این منطقه زندگی می کنند. 
جزیره پالو کاپاس
با وجود تنوع شگفت انگیز مرجان های سخت و نرم، صدف، ماهی و لاک پشت، به خصوص غواصان باید از این جزیره دیدن کنند. 
فضای آرامش بخش این منطقه بهانه خوبی برای استراحت کردن است . با این وجود، اگر نمی خواهید استراحت کنید، کارهای زیادی در این جزیره وجود دارد که شما را مشغول نگه می دارند. 
در این جزیره از کلبه های لوکس گرفته تا معمولی برای اقامت شما وجود دارند که به سیستم تهویه هوا یا پنکه مجهز هستند.
 
برای رفتن به این جزیره، شما می توانید در کوالا ترنگانو یک اتوبوس یا تاکسی سوار شوید و به روستای ماهیگیری مارانگ بروید. کرایه اتوبوس حدود 1.00 رینگیت و کرایه تاکسی بدون سیستم تهویه هوا 10.00 رینگیت است. کرایه تاکسی مجهز به سیستم تهویه هوا نیز 15.00 رینگیت است.
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد