زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

کیش هنوز شهر خاطره های خیلی از آدم هایی ایرانی که بارها و بارها تجربه سفر به این شهر زیبا را از دست نمی دهند . اگر از گرمای این شهر را در خیلی از فصل های سال صرف نظر کنیم ، به محیط آرامی می رسید که دیگه از دود و ترافیک شهرهای بزرگ مخصوصا تهران خبری نیست . اما یک چیز که همیشه در سفر  خیلی مهم غذا است ، طبیعتا بخاطر خیلی از دلایل که شما  بهتر از من می دانید قیمت غذا در کیش ، مخصوصا در رستوران های کیش به طور میانگین از شهرهای دیگر ایران گران تر است . با توجه به اینکه غذا خوردن در رستوران های کیش علاوه برکیفیت و سلامتی غذا ، جنبه تفریحی بیشتری دارد

رستورانهاي كيش انواع غذا‌هاي ايراني، فرنگي و دريايي را با كيفيت بسيار مناسب ارائه مي دهند. پذيرايي با محصولات دريايي به دليل تنوع صيد در آبهاي اطراف جزيره كيش در بيشتر رستورانها انتخاب اول مسافران است.

رستورانهاي جزيره كيش در مقايسه با سرزمين اصلي،مدت زمان بيشتري در طول شبانه روز سرگرم پذيرايي هستند و تا پاسي از شب به اجراي برنامه‌هاي متنوع از جمله موسيقي زنده مي‌پردازند. و در زیر پیشنهادات چندتا  از دوستان که تجربه های خوبی در سفرهای زیادی که به کیش رفته اند را با هم می خوانیم . امیدوارم شما هم در سفر به کیش تجربیات خود را در قسمت نظرات همین پست برای دیگر علاقه مندان ذکر فرمایید

"یک رستوران هست در طبقه بالای پردیس2 که فقط غذای ایتالیایی داره ولی غذاهایی که با ذائقه ما جوره. فوق العاده شیک و غذاهاش خوشمزه است. ظروفش فوق العادست و ادم فقط دلش میخواد تو اونها غذا بخوره فقط شام داره صبح تا ظهر هم منوی صبحانه داره"

"گروه دیدنیها هم فوق العاده است . وقتی رسیدی تو کیش تو فرودگاه کارت تخفیف رو بگیر که 12 تومان برای هر نفر ارزش داره بعد میری اون رستوران غذاش فوق العاده و گروه موسیقی اش هم فوق العاده  است. تا ساعت 2 شب موسیقی همراه با شام خوشمزه. ورودی نفری 42 هزار تومان است که اگه کارت تخفیف رو بگریر نفری 30 هزار تومان می شود . خودشون میان درب هتل دنبالتون و بعد از اتمام هم خودشون میرسوننتون . خیلی بیادماندنی میشه. دوربین هم ببر اولاش میذارن فیلم بگیری ولی اخرش که دیگه اخرش میشه فیلم و عکس ممنوع میشه."

"تاکسی ها در کیش بابت هر مسافر که به در هر رستوران میبرند 3000 تومان  پورسانت می گیرند  که اگر رستورانی ندهد شایعه پراکنی شدیدی میسازند و مسافر را از ان رستوران دور میکنند پس به تبلیغات و منفی بافی های رانندگان گوش نکنید خوش و خرم باشید "

 

" خانه اسپاگتی رستورانی که هم موزیک زنده داره هم غذاهاش عالیه هم قیمتش مناسب است. خوبی بزرگی که داره اینه که موبایل اونجا انتن نمیده و شما میتونید با خیال راحت به موزیک گوش بدین و از غذای عالی اونجا لذت ببرید ."

" هتل فلامینگوو رستورانهای نهنگ سفید را فراموش نکنید "

 

 

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد