تبلیغات

   

پورتال جهانگردی پارسا

کره جنوبی - سئول - فرودگاه بین المللی چان

براي ديدن عکس هاي فرودگاه بین المللی چان در سئول ، کره جنوبی (اينجا) را کليک کنيد.

فرودگاه بین المللی چان (Incheon International Airport) ، از بزرگترین فرودگاه های کره جنوبی و جزو اولین فرودگاه ساخته شده  در پایتخت  و یکی از بزرگترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه ها در جهان می باشد. فرودگاه بین المللی چان از سال 2006 تا 2008 ، جزو بهترین فرودگاه های جهان توسط شورای بین المللی فرودگاه انتخاب شد و به آن امتیاز پنچ ستاره ای کامل از سوی اسکایتراکس داده شد. این فرودگاه دارای یک زمین گلف ، آبگرم ، اتاق خواب خصوصی، زمین اسکیت ، باغ  داخلی و موزه فرهنگ کشور کره است. این فرودگاه بین المللی به عنوان مرکز حمل و نقل هوایی غیر نظامی و انتقال کالا در شرق آسیا محسوب می شود.

فرودگاه بین المللی چان، در حال حاضر جزو هشتمین  پر رفت و آمدترین فرودگاه از نظر مسافر در آسیا و  دومین پر رفت و آمدترین فرودگاه در جهان از لحاظ محموله های بین المللی و حمل و نقل و نهمین پر رفت و آمدترین فرودگاه جهان از نظر حمل مسافر بین المللی در سال 2010 می باشد.

 

به اشتراک گزاری مطلب

Submit to Delicious Submit to Digg Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Stumbleupon Submit to Technorati Submit to Twitter Submit to LinkedIn داغ کن - کلوب دات کام

عکس های تصادفی مسابقه عکاسی