زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

(Augustine of Hippo)

 

کارشناس واحد بازاريابي شرکت سرمايه‌گذاري ايرانيان ايجاد شهرخودرو را در مجموعه سرزمين ايرانيان مفهومي خلاقانه و جديد در حوزه بازاريابي و فروش خودرو در کشور دانست.

«محمد نبي‌زاده» در گفت‌وگو با ميراث‌آريا (chtn)، با اشاره به امکانات تجاري مجموعه گردشگري سرزمين ايرانيان از بازار خرده‌فروشي، شهر خودرو، منطقه ويژه اقتصادي و مرکز خريد، به عنوان تاسيسات پيش‌بيني شده در طراحي پلان مجموعه گردشگري سرزمين ايرانيان در حوزه تجاري نام برد.

او گفت: در شهر خودرو تمامي خدمات مورد نياز جهت خريد خودرو همچون نمايشگاه‌هاي مرکزي خودروسازان معتبر بين‌المللي، بانک، بيمه، مرکز ثبت و تعويض پلاک و به طور خلاصه هرآنچه در فرآيند خريد و تجهيز خودرو مورد نياز است در يک محل متمرکز شده‌اند.

او افزود: بازار خرده‌فروشي سرزمين ايرانيان نيز با الگوپردازي از بازارهاي مشابه بين‌المللي، از مجهزترين و زيباترين بازارهاي فروش اجناس برند در دنيا است و اولين نمونه در کشور به شمار مي‌رود.

«نبي‌زاده» خاطرنشان کرد: در اين بازار برندهاي معتبر بين‌المللي اقدام به عرضه محصولات خود با تخفيف ويژه خواهند کرد.

او از منطقه ويژه اقتصادي به عنوان يکي از مهمترين بخش‌هاي سرزمين ايرانيان نام برد و اظهار داشت: منطقه ويژه سرزمين ايرانيان به دليل نزديکي به اين پروژه به ويژه پيست فرمول يک از مزاياي منحصر به‌ فردي همچون امکان پياده‌سازي مدل‌هاي تجاري جذاب و سودآور، به ويژه در ارتباط اين منطقه با شهر خودرو و پيست فرمول يک برخوردار است.

«نبي‌زاده» نزديک‌ترين منطقه ويژه اقتصادي به پايتخت جمهوري اسلامي ايران، قوانين خاص و ويژه براي سرمايه‌گذاري خارجي، معافيت‌هاي مالياتي، عدم وجود ماليات بر واردات کالاهايي که به اين منطقه وارد مي‌شوند، فرايند آسان براي صادرات مجدد کالاها و قوانين ساده براي واردات را از ديگر ويژگي‌هاي اين منطقه برشمرد.

او اضافه کرد: مرکز خريد سرزمين ايرانيان نيز با مساحت 260 هزار متر مربع فضاي فروشگاهي و امکانات تفريحي متعدد مانند مجموعه ورزش‌هاي زمستاني که شامل پيست اسکي روي يخ و ساير امکانات ورزشي است از مهمترين بخش‌هاي اين مجموعه به شمار مي‌رود.

«نبي‌زاده» اتصال مجموعه‌هاي فروشگاهي به مجموعه پارک‌آبي، شهربازي و پيست چند منظوره و سوپرکارت امکان ارائه خدمات در تمام طول سال را به نحو مطلوبي فراهم مي‌آورد.

سرزمين ايرانيان يک مجموعه تجاري، اقامتي، تفريحي، ورزشي و گردشگري است که از سوي هيات دولت به عنوان منطقه نمونه بين‌المللي گردشگري شناسايي شده و طرح جامع آن نيز به تصويب شوراي عالي گردشگري رسيده است.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد