تبلیغات

   

شهرخودرو؛ مفهومي خلاقانه در مجتمع گردشگري سرزمين ايرانيان

کارشناس واحد بازاريابي شرکت سرمايه‌گذاري ايرانيان ايجاد شهرخودرو را در مجموعه سرزمين ايرانيان مفهومي خلاقانه و جديد در حوزه بازاريابي و فروش خودرو در کشور دانست.

«محمد نبي‌زاده» در گفت‌وگو با ميراث‌آريا (chtn)، با اشاره به امکانات تجاري مجموعه گردشگري سرزمين ايرانيان از بازار خرده‌فروشي، شهر خودرو، منطقه ويژه اقتصادي و مرکز خريد، به عنوان تاسيسات پيش‌بيني شده در طراحي پلان مجموعه گردشگري سرزمين ايرانيان در حوزه تجاري نام برد.

او گفت: در شهر خودرو تمامي خدمات مورد نياز جهت خريد خودرو همچون نمايشگاه‌هاي مرکزي خودروسازان معتبر بين‌المللي، بانک، بيمه، مرکز ثبت و تعويض پلاک و به طور خلاصه هرآنچه در فرآيند خريد و تجهيز خودرو مورد نياز است در يک محل متمرکز شده‌اند.

او افزود: بازار خرده‌فروشي سرزمين ايرانيان نيز با الگوپردازي از بازارهاي مشابه بين‌المللي، از مجهزترين و زيباترين بازارهاي فروش اجناس برند در دنيا است و اولين نمونه در کشور به شمار مي‌رود.

«نبي‌زاده» خاطرنشان کرد: در اين بازار برندهاي معتبر بين‌المللي اقدام به عرضه محصولات خود با تخفيف ويژه خواهند کرد.

او از منطقه ويژه اقتصادي به عنوان يکي از مهمترين بخش‌هاي سرزمين ايرانيان نام برد و اظهار داشت: منطقه ويژه سرزمين ايرانيان به دليل نزديکي به اين پروژه به ويژه پيست فرمول يک از مزاياي منحصر به‌ فردي همچون امکان پياده‌سازي مدل‌هاي تجاري جذاب و سودآور، به ويژه در ارتباط اين منطقه با شهر خودرو و پيست فرمول يک برخوردار است.

«نبي‌زاده» نزديک‌ترين منطقه ويژه اقتصادي به پايتخت جمهوري اسلامي ايران، قوانين خاص و ويژه براي سرمايه‌گذاري خارجي، معافيت‌هاي مالياتي، عدم وجود ماليات بر واردات کالاهايي که به اين منطقه وارد مي‌شوند، فرايند آسان براي صادرات مجدد کالاها و قوانين ساده براي واردات را از ديگر ويژگي‌هاي اين منطقه برشمرد.

او اضافه کرد: مرکز خريد سرزمين ايرانيان نيز با مساحت 260 هزار متر مربع فضاي فروشگاهي و امکانات تفريحي متعدد مانند مجموعه ورزش‌هاي زمستاني که شامل پيست اسکي روي يخ و ساير امکانات ورزشي است از مهمترين بخش‌هاي اين مجموعه به شمار مي‌رود.

«نبي‌زاده» اتصال مجموعه‌هاي فروشگاهي به مجموعه پارک‌آبي، شهربازي و پيست چند منظوره و سوپرکارت امکان ارائه خدمات در تمام طول سال را به نحو مطلوبي فراهم مي‌آورد.

سرزمين ايرانيان يک مجموعه تجاري، اقامتي، تفريحي، ورزشي و گردشگري است که از سوي هيات دولت به عنوان منطقه نمونه بين‌المللي گردشگري شناسايي شده و طرح جامع آن نيز به تصويب شوراي عالي گردشگري رسيده است.

به اشتراک گزاری مطلب

Submit to Delicious Submit to Digg Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Stumbleupon Submit to Technorati Submit to Twitter Submit to LinkedIn داغ کن - کلوب دات کام

مطالب مرتبط

عکس های تصادفی مسابقه عکاسی