زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

هر کسی که آرزوی دیدن منشور بزرگ بهاری، تماشایی و  طبیعی واقع در پارک ملی یلوستون را دارد وایومینگ را باید در لیست گردشگری خود قرار دهد.

منشور بهاری1

این چشمه سومین چشمه بزرگ جهان می باشد که این چشمه بزرگترین چشمه آب گرم ایالت متحده آمریکا است.

منشور بهاری2
بازدیدکنندگان برای رسیدن به منشور بهاری بزرگ باید حوزه راه اصلی آتشفشان را رانندگی کنند. این حوزه در همان حلقه قدیم وفادار واقع است. بهار برای اولین بار توسط کاشفان اروپایی در سال 1839 پیدا شد. آنها بخشی از شرکت پوست آمریکا بودند که برای به دام انداختن حیوانات و استفاده از پوست آنهاراهی این مسیر شدند تابه این چشمه زیبا را پیدا نمودند.
منشور بهاری3
بازدیدکنندگان که تصاویری از منشور بزرگ بهاری در یلوستون را دیده بودند که رنگ های درخشان در کنار این دریاچه پدیدار شده بود باعث متعجب شدن آنها بوده است.آب آبی پر جنب و جوش، اطراف آن را گدازه مانندهایی با رنگ قرمز احاطه کرده است.آنچه که بصورت گدازه بنظر می رسد در واقع باکتری رنگی می باشد.آنها بصورت فرش هایی میکروبی در اطراف لبه آب تشکیل شده است. این باکتری ها رنگ خود را با مقدار درجه حرارت آب تغییر می دهند.
منشور بهاری4
منشور بزرگ بهاری 250 تا 300 فوت و عمق آن تا 160 فوت می باشد و این چشمه برای شنا کردن مناسب نیست زیرا درجه حرارت آن بین 147 تا 188 درجه فارنهایت می باشد.
منشور بهاری5
در هر صورت گردشگران می توانند با رفتن به این مکان یک جاذبه طبیعی و زیبای بزرگ را ببینند.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد