زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

در طول ماه های زمستان ، برخی از جذاب ترین محیط های جهان ، به زمین های اسکی روی یخ (پاتیناژ) تبدیل می شوند. این لیست ویژگی های بزرگترین و تماشایی ترین محیط های های یخی بیرونی در سراسر جهان را نشان می دهد. آن ها یک فعالیت بزرگ زمستانی و فرصتی برای خوش گذرانی در هوای سرد زمستان را ارائه می دهند. 

10 فوجی - کیو کوهستانی (Fuji-q Highland) 

کیو کوهستانی

فوجی-کیو کوهستانی پارکی تفریحی در نزدیکی کوه فوجی در نزدیکی فوجییوشیدا ، یاماناشی می باشد. اینجا دارای تعداد زیادی سرسره یخی ، و همچنین بیمارستانی خالی از سکنه ، که بزرگترین جاذبه خالی از سکنه در جهان است ، می باشد. در فصل زمستان پارک دارای بزرگترین زمین یخی فضای باز در ژاپن به مساحت 165750 فوت مربع می باشد.

9 فلونایس (Flevonice) 

فلونایس

با 5 کیلومتر مساحت ، فلونایس ، طولانی ترین زمین یخ مصنوعی هلند است. با تشکر بی شمار از کانال ها و رودخانه ها ، اسکیت بازان در هلند می توانند از مسیرها تا 200 کیلومتر لذت ببرند ، اما این مسیرها تنها در طول زمستان های سرد منجمد وجود دارند. مسیر 5 کیلومتری فلونایس ، عناصر خنک کننده ای دارد که تضمین کننده یخ واقعی می باشند.

8 محیط یخی مک کورمیک تریبون (McCormick Tribune Ice Rinks) 

مک کورمیک تریبون

پارک هزاره شیکاگو ، یک پارک عمومی در نزدیکی ساحل دریاچه میشیگان است که در سال 2004 افتتاح شد. محیط یخی مک کورمیک تریبون در داخل پارک ، یک زمین اسکی رایگان عمومی می باشد. به طور کلی چهار ماه از سال باز می باشد ، از اواسط ماه نوامبر تا اواسط ماه مارس ، سالانه میزبان بیش از 100،000 اسکیت باز است. برای بقیه سال ، به عنوان بزرگترین مرکز غذا خوری شیکاگو در نظر گرفته می شود.

7  کانال ریدو (Rideau Canal) 

کانال ریدو

ریدو یک کانال خوش منظره است که شهرهای کینگستون و اتاوا در انتاریو ، کانادا را به هم متصل می کند. این کانال در سال 1832 به عنوان یک اقدام احتیاطی در مورد جنگ با ایالت متحده باز شد و امروزه هنوز هم استفاده می شود. در فصل زمستان ، بخشی از کانال ریدو که از اتاوای مرکزی عبور می کند، تبدیل به یکی از بزرگترین زمین های اسکی در جهان می شود. طول این زمین یخی 7.8 کیلومتر می باشد.

6  محیط یخی میدان قرمز (Red Square Ice Rink)

میدان قرمز

برای پنجمین سال متوالی مسکو در میدان قرمز ، محیط یخی دارد. این زمین به طور زیبایی چراغانی شده و اهالی مسکو و گردشگران را برای لذت بردن از اسکی کردن در یکی از معروف ترین میدان های شهر در جهان فریب می دهد. و اینجا صحنه ای برای نشان دادن نمایش های المپیک ، اسکی و هاکی روی یخ که برای مسابقات در اینجا بازی می کنند ، می باشند.

5 خانه سامرست (Somerset House) 

خانه سامرست

خانه سامرست دارای اصلی ترین و زیباترین زمین هاکی روی یخ بیرونی لندن در فصل زمستان می باشد. در طول روز بازدیدکنندگان می توانند در صحنه های دیدنی و جذابی از حیاط قرن 18 خانه سامرست اسکی کنند. به خاطر تاریکی ، شعله های مشعل و معماری  نورپردازی ، نمای کلاسیک ساختمان را روشن می کند.

4 میدان ناتان فیلیپس (Nathan Phillips Square) 

میدان ناتان فیلیپس

میدان ناتان فیلیپس در مقابل تالار شهر قرار دارد ، و یک شهر مربع شکل در مرکز تورنتو ، کانادا است. در طول تابستان این میدان با برنامه های روزانه مانند کنسرت و اجرای رقص ، زنده می باشد. در ماه های زمستان ، استخر منعکس کننده تبدیل به زمین یخ برای اسکی می شود. اسکی روی یخ در طول ماه های زمستان هر سال از اواسط نوامبر تا اواسط ماه مارس اجرا می شود.

3 مرکز راکفلر (Rockefeller Center)

مرکز راکفلر

مرکز راکفلر احتمالا معروف ترین محیط یخی در جهان است که برای نسل ها تبدیل  به یک تجربه ناب در شهر نیویورک شده است. در اینجا شهروندان نیویورک و توریست ها را به طور یکسان پیدا خواهید کرد ، اسکی بازی در میان چشم ناظر مجسمه پرومته طلاکاری شده و پس زمینه ی شهری منحصر به فرد از چراغ های درخشان مرکز راکفلر انجام می شود. 

2 رویای یخی وین (Vienna Ice Dream) 

رویای یخی وین

رویای یخی وین ، یک رویداد اسکی روی یخ سالانه در شهری از وین در اتریش است که درست مقابل تالار شهر برگزار می شود. از ژانویه تا مارس میدان تالار شهر به یک محیط یخی بزرگ تبدیل می شود. علاوه بر حلقه اصلی اسکی روی یخ ، شما می توانید در طول یک زمین یخی 415 متری اسکی بازی کنید و یا یکی از شش حلقه مواج را امتحان کنید.

1 زمین ولمن (Wollman Rink) 

زمین ولمن

ولمن یک محیط اسکی بیرونی در قسمت جنوبی پارک مرکزی شهر نیویورک است. با پیش زمینه ای از آسمان خراش های منهتن ، اینجا یکی از زیباترین زمین های اسکی در جهان می باشد. این میدان یخی در سال 1949 با بودجه اهدا شده توسط کیت ولمن افتتاح شد. اینجا از ماه اکتبر تا آوریل برای اسکی باز است و در فصل تابستان تبدیل به محلی برای مقاصد دیگر می شود.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد