زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

بدون شک بالی طیف وسیعی از بهترین محل اقامت را در اندونزی دارد. بسیاری از هتل های این جزیره را می توانید در کوتا پیدا کنید که اغلب کوهنوردان به آنجا می آیند. در هرحال این لیست بهترین استراحتگاه های بالی را بر اساس امتیاز دهی گردشگران معرفی می کند. بسیاری از استراحتگاه های پنج ستاره در نوسا دوآ، سمین یاک و یوبود وجود دارند.هتل ها و استراحتگاه های یوبود، به افرادی که چشمه های آبگرم و حرفه های فرهنگی را بیش از گشت و گذار یا فعالیت های ساحلی ترجیح می دهند، خدماتی را ارائه می دهد. نوسا دوآ و سمین یاک در ساحل قرار دارند،اما فضایی پیشرفته تر و آرامتری از کوتا دارند.

بالی برای مجموعه ی بزرگی از ویلاهای لوکس اجاره ای، معروف شده است.علاوه بر یوبود و منطقه ی عالی تر سیمین یاک، این ویلاهای خصوصی در جنوب جیم باران و اولوواتو ، همچنین در شمال بالی در لوینا وجود دارند.

10 استراحتگاه و آبگرم خصوصی جاماهال (Jamahal Private Resort & Spa)

استراحتگاه جاماهال

استراحتگاه جاماهال در حاشیه ی جنوبی بالی واقع شده است.این ساحل خصوصی که فقط چند قدم از هتل دورتر است،برای ورزش های آبی و آفتاب گرفتن مناسب است. این هتل ها یک، دو یا سه اتاق دارند. برخی از ویلاهای لوکس تر دارای استخرهای شنای خصوصی هستند، در حالی که همه ی ویلاها، اینترنت با سرعت بالا، تلویزیون و باغ های خصوصی دارند. محل های اقامت  معاصر،استراحتگاه ها و آبگرم جاماهال توسط باغ های گرمسیری احاطه شده اند. همچنین استخر شنا و آبگرم اندونزی که شامل ماساژ درمانی هستند هم موجود می باشد.

9 کُمانکا در بیسما (Komaneka at Bisma)

استراحتگاه کُمانکا در بیسما در یوبود (Ubud) قرار دارد و به عنوان یکی از بهترین استراحتگاه های بالی شناخته شده است. این استراحتگاه دارای یک مرکز تناسب اندام و استخر رو باز و همچنین نگه داری  کودک و کلیه ی خدمات مرتبط با آن است. در اتاق های لوکس، تلویزیون صفحه تخت به همراه کانال های ماهواره ای وجود دارد. تمام اتاق ها تهویه مطبوع، یخچال و فریزر دارند.

8 ویلاهای سامایا بالی (Samaya Villas Bali)

ویلاهای سامایا بالی

سامیا به طور مستقیم در سواحل دریا در سِمین یاک واقع شده و ویلاها دسترسی آسان به جاذبه های اطراف را فراهم می کنند. مهمان های کانو ، در منطقه ی بکری که می توانند مراکز خرید، غذا خوری، و سرگرمی های دیگر را پیدا کنند، قدم می زنند. بیست و چهار تا ویلا در هتل وجود دارند. سبک اقامت در ویلاهای سامایا،انتخاب های متنوعی ازقبیل استخر وجکوزی خصوصی را ارائه می دهد.

7 ویلاهای آلم یوبود بالی (Alam Ubud Villas Bali)

ویلاهای آلم یوبود

 ویلاهای آلم یوبود ، در جنگل های مناطق استوایی،و تنها چند دقیقه بعد از مرکز یوبود است و در باغی 4 هکتاری قرار دارد. این استراحتگاه، محل های اقامتی راحت،امکاناتی در سطح جهانی و مهمان نوازی مشهور بالیایی را ارائه می دهد.

6 مجموعه چِدی در تانا کاجا (The Chedi Club at Tanah Gajah Bali) 

مجموعه چِدی

تانا کاجا تنها سه کیلومتر از مرکز یوبود فاصله دارد و نام خود را از معبد فیل گوا گاجا گرفته است. اقامتگاه های وسیع ، برای آرامش و حفظ حریم خصوصی طراحی شده اند. ویلا ها در طبیعت زیبای یوبود قرار دارند.هر ویلا با دقت بسیاری طراحی شده است و با استعداد هنری، مبلمانی زیبا ومحلی تزئین شده اند. با وجود رستوران ها و سالن های ورزشی، شالیزارهای باشکوه نادیده گرفته می شوند. در این فضای باز ، که سالنی دنج دارد، کوکتل و چای سرو می شود.

5 ویلاهای پانداواز (Pandawas Villas)

ویلاهای پانداواز

ویلاهای پانداواز در سال 2010 تاسیس شدند که از حماسه مهاباراتا الهام گرفتند.4 ویلای لوکس وجود دارند: یودیسترا، بیما،ساهادوا و ناکولا، هر کدام دارای کمد وسیع، دو حمام بزرگ و سالن مرکزی می باشند. رستوران ها غذاهای بسیاری را ارائه می دهند. همچنین یک اتاق سرگرمی که در آن کودکان می توانند از بازی ها و کتاب ها لذت ببرند وجود دارد.

4  استراحتگاه باله (The Bale Resort Bali)

استراحتگاه باله

استراحتگاه باله مشرف به اقیانوس هند است و برای بزرگسالان محلی آرامش بخش می باشد که 29 عمارت با استخر خصوصی دارد. ساحلی شنی و لیست قابل توجهی از آبگرم ها با برنامه های جامع، تجربه ی شما را کامل می کند. در عمارت ها آرامش خاصی حاکم می باشد. گردشگران از طریق حیاط و استخر آب خنک در تمام محل احساس آرامش می کنند.مهمان ها می توانند یوگا یا تای چی تمرین کنند و یا آبگرم شگفت انگیز برای درمان را انتخاب کنند

3 سامایا بالی (The Samaya Bali)

سامایا بالی

سامایا بالی در یوبود قرار دارد که اتاق های بسیار خوبی را با تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت ارائه می دهد. سامایا بالی دارای آبگرم یک روزه می باشد که طیف وسیعی از ماساژ درمانی و خدمات زیبایی را ارائه می دهد. باغ هتل، مکانی آرامش بخش برای استراحت کردن و نشستن است.علاوه براستخر روباز و یک اتاق بخار،هتل دارای مرکز آبگرم و سونا می باشد.همچنین هر اتاق تلویزیون بزرگ با کانال های ماهواره ای دارد.

2  استراحتگاه و آبگرم پیوریست (The Purist Villa & Spa Bali)

پیوریست

استراحتگاه و آبگرم پیوریست در یوبود می باشد و هتلی کوچک است. سوئیت ها در مجموعه ای منحصر به فرد و خصوصی با 7 ویلا و ترکیبی از عناصر سنتی از چندین جزیره ی اندونزی ، قرار دارند. برخی از خانه ها از جزایر دیگر مانند جاوا و تیمور آمده اند. داخل این کلبه ها به مخفی گاه طراحان واقعی تبدیل شده است، در حالی که خارج از آن، کنده کاری های معمولی و ویژگی های برخی از جزایر دیگر استفاده شده است. سه تا از ویلاها دارای استخر خصوصی با کلبه ی بالیایی جداگانه با تشک و بالشتک هستند. چهار ویلای دیگر حداقل دارای سبک بالیایی مصنوعی با کفپوش سنگ آهک سفید هستند.
 

1 ویلای آمِتیس  (Ametis Villa)

ویلای آمِتیس

ویلای آمِتیس ترکیبی از راحتی مدرن و عناصر سنتی بالی می باشد که این استراحتگاه را متمایز می کند. 14 اتاق مهمان در این ویلا، تمامی امکانات ضروری مورد نیاز برای اوقات فراغت مسافران را ارائه می دهد. این استراحتگاه لوکس شامل تمامی امکانات و راحتی که شما از یک هتل انتظار دارید می باشد.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد