زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

تایلند با غذاهای عالی، آب و هوای گرمسیری، فرهنگ جذاب، ویرانه های باستانی و سواحل بسیار زیبا، مانند یک آهن ربا مسافران زیادی را از سراسر جهان جذب می کند. با وجود چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن ، طیف گسترده ای از تورهای سازمان یافته وجود دارند، که انتخاب یکی از آنها می تواند کمی دلهره آور باشد. در این لیست ما یک مرور کلی از نوع دیگر تورهای موجود در تایلند و چیزهای دیگری که می توانید در این سفر تجربه کنید را ارائه می دهیم.

10 تور رودخانه کوای (River kwai tour)

رودخانه کوای

در این تور تاریخی،  گردشگران شاهد گذشته جذاب تایلند ، از معابد فرسوده ی باستانی تا بناهای تاریخی جنگ جهانی دوم، هستند.گردشگران بعد از پشت سر گذاشتن بانکوک به کانچنابوری در غرب تایلند می رسند. کانچنابوری به خاطر پل رودخانه ی کوآی مشهور می باشد و شهریست که توسط جنگل های سرسبز، آبشارها و رودخانه احاطه شده است. این سفر اغلب به عنوان بخشی از تور شمال تایلند در نظر گرفته می شود.

9 بانکوک به سنگاپور (Bangkok To Singapore)  

بانکوک به سنگاپور

این تور ماجراجویی با پایتخت رنگارنگ، فرهنگ سنتی و شگفتی های طبیعی گرمسیری، تمام آنچه که مسافران از مناطق عجیب و غریب انتظار دارند را با خود به همراه دارد.علاوه بر پایتخت تایلند، مالزی و سنگاپور، گردشگران می توانند، گذشته ی استعماری ملاکا،خنک شدن در مزرعه ی چای کامرون، و پیاده روی در جنگل صلح آمیز را تجربه کنند.

8 تور خانوادگی تایلند  (Thailand family Tour)

تور خانوادگی تایلند

آیا می خواهید گریزی به خانواده ای که کمی متفاوت است بزنیم؟ ترکیبی از فرهنگ، مردمی دوست داشتنی، فعالیت های هیجان انگیز،غذاهای عالی، و مناظر خیره کننده، تایلند را تبدیل به مقصدی ایده آل برای خانواده ها کرده است. خانواده ها می توانند از پل افسانه ای رودخانه ی کوای در کانچانبوری، ویرانه های باستانی در آیوسایا ،و پارک طبیعت فیل ها در چیانگ مای دیدن و از بازارهای رنگارنگ بانکوک خرید کنند. تور خانوادگی راهی عالی برای معرفی دنیای جدید به بچه ها و هم زمان داشتن تعطیلاتی بسیارخوب می باشد.

7 شمال تایلند ترکیبی با لائوس (Northern Thailand combined with Laos)  

تور لائوس

لائوس کوچک به خاطر فضای آرام خود کشوری معروف می باشد. ترکیب شدن با لائوس ، یک راه عالی برای گسترش تور به شمال تایلند می باشد. اغلب گردشگران لائوس ، از بانکوک به مرکز وینتیام سفر می کنند و سپس عازم لوانگ پرابانگ فریبنده می شوند. این شهر با معابد طلا کاری شده زیبا، راهبان نارنجی پوش، خانه های سنتی و چوبی، و ویژگی های دوران استعمار فرانسه، منحصر به فرد می باشد. این سفر با وجود انرژی در بانکوک و آرامش در لائوس، تضاد برانگیز است.

6 سفری غذایی به چیانگ مای (Culinary Journey to chiang mai)

سفرغذایی  چیانگ مای

غذاها در تایلند به تنهایی می توانند دلیلی کافی برای سفر به این کشور باشند، و راهی عالی برای تجربه ی رایحه های تازه و ادویه های شگفت انگیزهستند که غذای تایلندی را به یک پدیده در سراسر جهان تبدیل می کند. طرفداران غذاها ،بازارهای شلوغ در بانکوک، طعم میوه های عجیب و غریب و غذاهای معطر را تجربه خواهند کرد. همچنین آنها آماده کردن یک غذای شمال تایلند را در چیانگ مای یاد می گیرند. سفری شبیه به این، اسراری از خوردن و چگونگی ترکیب این غذاهای مشهور با مناظر دیدنی تایلند را به شما نشان خواهد داد.

5 سفر به جزیره ها ی تایلند (Thailand island Hopping)

جزیره ها ی تایلند

تایلند برای سواحل و جزیره هایش معروف است و انتخاب مناسب برای رفتن به این جزیره ها ،قایق های شناور بر روی آب می باشند. به همراه کاپیتانی با تجربه در جزایر جنوبی، قایق ها در مکان هایی مانند کو فی فی ، کو خائی نائی ، و نقاط مخفی مناسب برای شنا لنگر می اندازند. همچنین مسافران می توانند از غواصی، غذاهای تایلندی و خوابی راحت زیر آسمان پر ستاره لذت ببرند. 

4 تور بزرگ تایلند (Grand Tour of Thailand)   

این سفر شبیه به تور شمال تایلند است، اما پس از بازگشت به بانکوک، سفر به سواحل جنوبی تایلند که در آن مسافران می توانند از شنا، غواصی و آرامشی ساده لذت ببرند، ادامه دارد. مقصد ساحل ها،اغلب کرابی یا جزیره ی پوکت هستند در حالی که صخره های جذاب و دیدنی فانگ نگا بای هم می توانند شامل این ها باشند. این سفر یکی از کامل ترین تورهای تایلند است.)

3 تایلند ترکیبی با کامبوج  (Thailand combined with Cambodia)

تور کامبوج

با تشکر از معابد خیره کننده ی انکگور ، کامبوج به صورتی پایدار و محکم در راه گردشگری جنوب شرقی آسیا بنا شده است، سفر به تایلند به راحتی می تواند به همسایه ی شرقی خودش گسترش یابد. این سفر مسافران را از بانکوک ، به سیم ریپ ، دروازه ی ورود به آنکگور می برد. این شهر در پایان قرن نوزدهم توسط کاشفان فرانسوی دوباره کشف شد که این مکان مخروبه یکی از محبوب ترین مناظر شرق آسیا می باشد. نقاط برجسته ی پایتخت باستانی، شامل معبد باشکوه آنکگور وات، بایون مرموز در داخل شهر آنکگور و معبد تام و تاپروم ، می باشد. 

2 قبایل کوهستانی در شمال تایلند  (Hill Tribes in Northern Thailand)

قبایل کوهستانی تایلند

حدود 7 گروه اصلی از قبایل کوهستانی وجود دارند که از کشور چین ، تبت و میانمار به ارتفاعات روستایی شمال تایلند مهاجرت کردند. روش سنتی زندگی آنها به عنوان کشاورزی در کوهستان، برای بسیاری از مسافران جذاب است. تور کوهپیمایی قبایل کوهستان، از 3تا5 روز می باشد که از چیانگ مای و یا چیانگ رای شروع می شود.

1 تور شمال تایلند  ( Northern Thailand Tour )

فرهنگ پرشور و تاریخ پر نقش شمال تایلند، آن را به یکی از معتبرترین مکان های گردشگری تبدیل کرده است. تور معمولی شمال تایلند ، از بانکوک شروع می شود که شامل خرابه های آیوتایا و سوخوتای یا سوکوتای ، بازدید از دهکده ای کوهستانی نزدیک چیانگ مای یا چیانگ رای، و فیل سواری در جنگل می شود. گردشگران در بانکوک، خیابان های شلوغ محله ی چینی ها، کاخ های بزرگ و خیره کننده را می بینند، و همچنین تماشای یک مسابقه کیک بوکسینگ  و یا ماساژ تایلندی را برای آمادگی سفر پیش رویشان تجربه خواهند کرد. 

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد