زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

با چنین طیف گسترده ای از مراکز خرید در کوالالامپور ، جای تعجب نیست که این کشور مکانی جدی برای خرده فروشی ها باشد. بیش از هشت مرکز عمده را می توانید در قلب شهر پیدا کنید، در حالی که منطقه دره کلنگ (Klang Valley) که تنها 20 دقیقه دور تر است، محل برپایی 12 مرکز خرید اضافه تر می باشد. لیست ما از بهترین مراکز خرید در کوالالامپور شامل مجتمع هایی می شود که دارای خرده فروشی های بزرگ، مارک های برتر، بوتیک های محلی و برخی از بازارهای خیابانی هفتگی می شود. هر مرکز دارای مجموعه ای از فروشگاه های مختلف و در نتیجه فضاهای متنوع در هر محل، برای ایجاد یک تجربه ی بسیار متنوع خرید در کوالالامپور است.

10 لوو یات پلازا (Low Yat Plaza)

لوو یات پلازا

 لوو یات پلازا ، که معمولا به نام (LYP  یا  Low Yat) به آن اشاره می شود، مرکز خریدی خوب ساخته شده در مرکز شهر شلوغ کوالالامپور می باشد. این مرکز خرید برای محصولات الکتریکی و فناوری اطلاعات اختصاصی شده است. به عنوان یکی از بهترین و شناخته شده ترین نقاط شهر برای نرم افزار ، سخت افزار و تکنولوژی روز دنیا در رتبه بندی بالایی قرار دارد. این مرکز خرید 12 طبقه ، به دو سری فروشگاه داخلی متصل به هم تقسیم شده است.

Low Yat Plaza
Highlights: Red Box Karaoke, TecAsia, Bee Connection, All I.T. Hypermarket, Hewlett-Packard, Sony Centre
Opening Hours: Daily, 10:00 – 22:00
Location: Behind Amoda Building, which is across the street from Berjaya Times Square, and right beside Bukit Bintang Plaza/Sungei Wang Pla
Address: No. 7 Jalan Bintang, Off Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang Central, 55100 Kuala Lumpur. Malaysia
Tel: +603 2148 3651

 سونگی وانگ پلازا (Sungei Wang Plaza)   

سونگی وانگ پلازا

مرکز خرید سونگی وانگ پلازا بیش از حدود دو دهه است که باز شده است و یکی از قدیمی ترین موسسات در منطقه بوکیت بینتانگ می باشد. با وجود اینکه توسط رقیبان پر زرق و برق تری احاطه شده است، هنوز هم بعد از این همه سال جمعیت کثیری از بازدیدکنندگان را جذب می کند. این مرکز خرید دارای بیش از 500 خرده فروشی از مواد غذایی تا لباس است، بالاترین طبقه به مد برای جوانان از انواع برچسب های مارک دار با برندهای مختلف اختصاص یافته است.  

Sungei Wang/ Bukit Bintang Plaza
Opening Hours: Open daily, 10am-10pm
Address: Sungei Wang Plaza SWP Box No. 009, Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur

 مرکز خرید یوتاما وان (One Utama Shopping Mall)

یوتاما وان

مرکز خرید یوتاما وان  یک مرکز خریدی گسترده است و دورتر از مرکز شهر اما در داخل محدوده کوالالامپور قرار دارد ( توسط مردم محلی به نام U1 شناخته می شود).این مرکز خرید دارای بیش از 650 فروشگاه با رستوران ها و سرگرمی ها می باشد. یوتاما وان به اندازه 5 میلیون متر مربع است، و در بندر یوتاما (Bandar Utama) ، یک حومه کوچک نزدیک لبوهرایا دامانسارا - پوچُنگ (Lebuhraya Damansara-Puchong) قرار دارد.  

 Utama Shopping Mall
Opening Hours: 10:00 – 22:00
Address: 1, Lebuh Bandar Utama, Bandar Utama City Centre, Bandar Utama, 47800 Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan
Tel: +603 7710 8118

 سان وی پیرامید (Sunway Pyramid) 

سان وی پیرامید

مرکز خرید سان وی پیرامید مرکز خریدی با 1.7 میلیون فوت مربع مساحت و طراحی مصری در مجاورت پارک تفریحی سان وی لاگون (Sunway Lagoon Theme Park) در بندر سان وی ، سوبانگ جایا (Bandar Sunway, Subang Jaya) قرار دارد. این مرکز خرید نقطه قابل توجه و متمایزی از خرده فروشی ها می باشد، و یکی از مهم ترین مراکز خرید کشور است و دارای تنها زمین اسکی روی یخ سرپوشیده می باشد. برخی از مارک ها که در این مرکز وجود دارند شامل :  کوچ (Coach) ، میس سلفریج (Ms. Selfridge) ، مانگو (Mango) و تیمبرلند (Timberland) می شود.  

Sunway Pyramid
Opening Hours: 10:00 – 22:00
Address: 3, Jalan PJS 11/15, Bandar Sunway, Petaling Jaya
Tel: +604 7494 3000

 برجیا تایمز اسکوئر (Berjaya Times Square)

برجیا تایمز اسکوئر

 مرکز خرید برجیا تایمز اسکوئر شامل 10 طبقه و بیش از 700 خرده فروشی می باشد و یک توقف گاه تفریحی برای تمام سنین است. این مرکز خرید به یک هتل 5 ستاره با همین نام تجاری متصل است، و دارای چند غذا خوری، پارک سر پوشیده، سینما، مرکز آبگرم، زمین بازی، سالن کارائوکه، سوپر مارکت، اداره پست، بانک، مرکز فناوری اطلاعات و صدها خرده فروشی که از مواد غذایی تا مد را ارائه می دهند می باشد.   

ادامه مطلب مرکز خرید برجیا تایمز اسکوئر ... 

 گالری استار هیل کوالالامپور (Starhill Gallery Kuala Lumpur) 

گالری استار هیل

گالری استار هیل به طور مستقیم به جی دبلیو ماریوت (JW Marriott) متصل است، و مرکز خریدی بسیار بزرگ با هفت طبقه از خرده فروشی های لوکس می باشد. طبقه های ویژه جشن و خوراکی دارای شماری از گزینه های غذا خوری هستند در حالی که طبقه های افراطی و تزئین شده انواع مارک های طراحی با تمرکز بیشتر بر روی برچسب های مد را به نمایش گذاشته اند.

Starhill Gallery
Highlights: Shook! Restaurant, Porsche Design, Fendi, Asprey, Louis Vuitton, Omega, Givenchy, Dior, Tag Heuer, Lacoste, Royal Selangor, Jogoya Japanese Restaurant
Opening Hours: Daily, 10:00 – 22:00
Location: Across the street from Pavilion KL, right next to Fahrenheit
Address: 181, Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur
Tel: +603 2782 3855

 مرکز خرید گاردن (The Garden)

مرکز خرید گاردن

مرکز خرید گاردن از طریق یک پل عابر پیاده سر پوشیده و یک راهرو زیر زمینی به مرکز خرید مید وَلِی (Mid Valley Megamall) متصل است و دارای محیط های خرده فروشی سطح بالا به همراه مارک های لوکس می باشد. برخی از این مارک ها که در این مرکز خرید نمایندگی دارند شامل بوربری (Burbery) ، لویس ویتون (Louis Vuitton) ، ورساچه (Versace) ، هرمس (Hermes) ، میچل کُرس (Michael Kors) و گوچی (Gucci) و کالوین کلین (Calvin Klein) می شود. 

The Gardens Mall Kuala Lumpur
Opening Hours: 10:00 – 22:00
Address: Mid Valley City, 59200 Kuala Lumpur, Malaysia
Tel: +60 3-2297 0288

 مرکز خرید مید وَلِی ( Mid Valley Megamall )

مرکز خرید مید وَلِی

بهترین فرصت برای خرید کردن در واقع در بَنگسار (Bangsar) نیست بلکه بسیار نزدیک به آن است؛ مرکز خرید مید وَلِی یکی از بزرگترین ها در جنوب شرقی آسیا و مسلما محبوب ترین جاذبه خرید در دره کلانگ (Klang Valley) می باشد. این مرکز خرید تنها چند دقیقه از بنگسار دورتر است ، و با استفاده از یک رود گذر بزرگ که جاده های کوچکتر بنگسار را قطع کرده است و به مناطق دیگر ختم می شود به اینجا می رسید.

ادامه مطلب مرکز خرید مید وَلِی ...

 سوریا کی ال سی سی (Suria KLCC)

سوریا

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی در پایه برج های 88 طبقه پتروناس با روکش فولادی (که به 451.9 متر افزایش یافته است) قرار دارد، سوریا کی ال سی سی هلالی شکل ، بیش از یک سرمایه گذاری برای خرید کردن و غذا خوردن می باشد. این مرکز در سال 1999 افتتاح شد و مجموعه ای از خرده فروشی ها وسرگرمی ها در محل اتصال خیابان های آمپانگ (Jalan Ampang) و  خیابان پی رامله (Jalan P. Ramlee) که دارای مجموعه ای از جاذبه های جالب هستند می باشد.
 Suria KLCC Shopping Mall
Opening Hours: 10:00 – 22:00
Address: Jalan Ampang, Golden Triangle, Kuala Lumpur city centre, 50088
Tel: +603 2382 2828

 مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور (Pavillion Kuala Lumpur Shopping Mall)

مرکز خرید پاویلیون

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور ، یک مرکز خرده فروشی، بلوک های اداری و دو برج مسکونی می باشد، که شامل مجموعه ای به مساحت 1.37 میلیون فوت مربع از سه جز اصلی یک مرکز خرده فروشی، بلوک های اداری و دو برج مسکونی است. این مرکز خرید در سال 2007 افتتاح شد، و به دلیل اینکه به مرکز شهر گرایش بیشتری دارد قابل توجه و محبوب ترین مرکز خرید توسعه یافته می باشد. مرکز خرید پاویلیون ، یکی از مراکز خرید لوکس با برندهای معروف جهان در کوالالامپور است.

Pavilion Kuala Lumpur Shopping Mall
Opening Hours: 10:00 – 22:00
Location: Right next to Grand Millennium Kuala Lumpur, across the street from JW Marriott and Starhill Gallery
Address: 168 Jalan Bukit Bintang, 55100

 

Tel: +603 2118 8833

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد