زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

بانکوک برای همه بچه ها از هر نژادی چیزهایی دارد ، برای کسانی که علاقه زیادی به خواندن کتاب ، بازی های آنلاین یا پر از انرژی دارند. اینجا به همان اندازه برای افراد کوچک هم سرگرم کننده و پر از ماجرا است و امکانات بی پایان می باشند. از کشف پروانه های ظریف و زندگی جذاب در زیر آب تا سفر هیجان انگیز با قایق در رودخانه چائو پرایا (Chao Phraya river) و جیغ زدن در پارک آبی. اگر شما بتوانید در بین کارهای خودتان لحظه ای را برای رای دادن به تفریح مورد علاقیتان در بین این لیست ده تایی اختصاص دهید ما از شما سپاسگزار خواهیم بود.

10 دنیای کشف حیوانات (Safari World)

دنیای کشف حیوانات

دنیای کشف حیوانات یا سفری ورد ، یک باغ وحش برای افرادی است که باغ وحش را دوست ندارند ، البته مانند همه پارک های حیوانات ، جنبه های خوب و نه چندان خوبی دارد 

ادامه مطلب ...

 مزرعه مار (Snake Farm) 

مزرعه مار

تمام چیزهایی که در هر مزرعه مار شناخته شده در منطقه توریستی تایلند دیده اید را فراموش کنید. حتی اگر شما کمی در مورد دنیای خزندگان کنجکاو هستید.

ادامه مطلب ...

 پارک شهر سیام (Siam Park City)

پارک شهر سیام

بچه ها شادترین لحظات خود را سپری می کنند هنگامی که بتوانند چلپ و چلوپ کنند ، در آب راه بروند ، شیرجه بزنند و آزادانه سوار سرسره های لغزنده شوند. سواری ها و استخرهای هیجان انگیزی برای همه دوستداران آب وجود دارد. پارک آبی سیام جالب ترین مکان برای خیس شدن است.

ادامه مطلب ... 

 اسکی روی یخ (Ice-Skating) 

اسکی روی یخ

اینجا به معنای واقعی سرد است و بهانه ای برای فرار از گرما می باشد. بانکوک دارای چندین زمین یخی بزرگ است، حتی یکی از آنها به اندازه المپیک می باشد. اگر شما کمی از اسکی می ترسید ، آموزش ببینید. اگر می توانید مانند یک حرفه ای روی یخ سر بخورید ، اینجا سرگرمی بزرگی برای شماست. اسکی روی یخ یک راه ایده آل و سرگرم کننده برای صرف وقت با خانواده است، و به طور یکسان هیجانی بدون توقف را برای بچه ها و پدر و مادر ها فراهم می کند. به یاد داشته باشید که لباس های گرم و راحت بپوشید. جوراب های ضخیم و بلند ، شلوار جین و دستکش توصیه می شود. مکان های مختلفی برای اسکی روی یخ در بانکوک وجود دارد که آدرس تعدادی از آنها را در زیر می بینید . 

 

Ice Planet

Opening Hours: 10:00-20:00
Location: 7th floor, Siam Discovery Center
BTS: Siam
Tel: +66 (0)2 658 0071
 
Imperial World Ice Skating
Opening Hours: 10:00 - 20:00
(Location: 999 Sukhumvit Road, Samrong Nua, Samutprakarn (take BTS to On Nut station and grab a taxi from there
Tel: +66(0)2 756 8217-9
 
The Rink
Opening Hours: 10:00 – 22:00
(Location: CentralWorld (Forum zone

 موزه ساختگی مادام توساودس (Madame Tussauds Wax Museum)

موزه مادام توساودس

موزه مادام توساودس ، از ستون هایش کم کرده است و بازدید کنندگانش را با یک مفهوم انقلابی در آغوش می کشد ، این موزه ساختگی چیزهایی را به نمایش می گذارد که شما می توانید لمس کنید ، در آغوش بگیرید یا حتی بوس کنید. فرض کنید با هیوستون راکتز در مرکز یائو مینگ بسکتبال بازی می کنید ، با بروس لی ، کنگ فو تمرین می کنید ، یا در حالی که دیوید بکهام شما را تماشا می کند به او گل می زنید. 

(Opening Hours : 10:00 – 21:00 daily (might change slightly during long weekend or national holidays
Location : 6th Fl. Siam Discovery Center
Tel : +66 (0)2 658 0060

 هنر در موزه سه بعدی بهشت (Art in Paradise Trick-Eye 3D Museum) 

موزه سه بعدی بهشت

هنر در بهشت ، جاذبه تعاملی بسیار موفقی است که در پاتایا آغاز شده ، و در حال حاضر در مرکز خرید اسپلندا (Esplanade Shopping Mall) در جاده راچادا (Ratchada road) باز شده است. همچنین توسط مردم محلی به عنوان موزه سه بعدی در نظر گرفته می شود، موزه سه بعدی هنر در بهشت ، سرگرمی عالی برای زوج های جوان، دوستان و خانواده ها برای صرف لحظاتی بسیار شاد مخصوصا در روزهای بارانی است. مرکز خرید در حومه بانکوک واقع شده اما ایستگاه ام آر تی درست در مقابل مرکز خرید است. 

(Opening Hours: 10:00 - 22:00 (Ticket Booth closes at 21:00
Location: Esplanade Shopping Mall, 4th floor
Address: Ratchadapisek Road, Din Daeng,Din Daeng, Bangkok, Thailand 10400
Tel: +66 2 660 9130
Price Range: 300 baht for adults, 200 for children

 کیدزانیا (Kidzania)

کیدزانیا

کیدزانیا ، جدید ترین و بدون شک نوآورانه ترین صحنه بازی ها و سرگرمی های آموزشی در بانکوک است. این برخلاف آن چیزهایی است که ما قبلا دیده ایم ، و سطح سرگرمی آن با مطرح کردن نام تجاری جدید بالا رفته است. کیدزانیا در اصل یک شرکت مکزیکی است، که مراکز سرگرمی خانوادگی را از سال 1999 در سانتا فه باز کرده، و در 18 مکان دیگر در سراسر جهان که بانکوک آخرین آنهاست گسترش داده است. فراتر از ساخت بسیار خوب آن، اینجا سطح بسیار عمیقی از آموزش را برای بچه ها به ارمغان می آورد. 

Opening Hours: Weekdays 10.00 - 17.00 • Weekend and Holidays 10.30 - 20.30
Location: 5th floor of Siam Paragon
BTS: Siam
:Price Range
Weekdays: Adult (from 15 years old) : 425 Baht - Kids (4-14 years old) : 850 Baht - Toddlers (2-3 years old) : 425 Baht 
Weekends and Holidays: Adult (from 15 years old) : 500 Baht - Kids (4-14 years old) : 1,000 Baht - Toddlers (2-3 years old) : 500 Baht

 موج سواری در فلو رایدر ( Surf at Flow Rider)

فلو رایدر

فلو رایدر یک دستگاه موج مصنوعی و باشگاه ساحلی در قلب بانکوک است ، که یک روش عالی برای همه افراد خانواده برای سرگرم شدن ، تناسب اندام و خنک شدن ارائه می دهد ، در حالی که ورزشی جدید را هم یاد می گیرید. تجربه کردن تخته ها با هر طیفی ، باعث می شود که شما از تمرینات خودتان لذت ببرید ، در حالی که بچه ها می توانند مستقیما روی آن ها بپرند. در ابتدا کارکنان برای راهنمایی در دسترس شما هستند و به طور مستمر به شما مشاور می دهند ، وضعیت شما را اصلاح می کنند و به طور کلی تشویقتان می کنند.

(Opening Hours: 10am to 10pm (last Flowride commences at 9pm
Address: Flow House, A-Square, Sukhumvit Soi 26, Klong-Toey, Bangkok 10110, Thailand
Tel: (+66)2 108-5210
(Price Range: 550THB (650THB after 18:00 or on weekends

 پرواز بوئینگ 737 (شبیه ساز)  ( Fly a Boeing 737 (simulator of course)

شبیه ساز پرواز

شبیه سازی پرواز هدیه ای فوق العاده ویژه برای همه می باشد ، از کودکان و نوجوانانی که رویای خلبان شدن دارند تا کسانی که علاقه ی بسیار به هواپیما دارند ، با توجه به تحقیقات حتی به کسانی که از پرواز می ترسند کمک می کند تا جرات پیدا کنند. این تجربه کاملا واقعی احساس می شود که کابین خلبان در بانکوک حتی در فیلم و نمایش های تلویزیونی استفاده می شود ، و با وجود آنکه مقرون به صرفه نیست ، اما هنوز هم هزینه های آن به صورت قابل توجهی از استرالیا یا اروپا کمتر می باشد. 
MRT: Silom
BTS: Sala Daeng
Address: Sibunruang Building, 1 Convent Rd. Silom, Bangrak, Bangkok 10500
Tel: +66 (0) 2 2379895

 دنیای اقیانوس سیام (Siam Ocean World)

دنیای اقیانوس سیام

در دنیای اقیانوس سیام ارتباط خیلی نزدیک با موجودات جذاب زیر آب که تنها توسط یک شیشه از شما جدا شده اند ، یا حتی جرات شیرجه زدن در میان کوسه ها! اتفاق می افتد. ویژگی های تعاملی سرگرم کننده و آموزنده ، هرکسی را برای ساعت ها علاقمند نگه می دارد. دو طبقه زیر مرکز خرید سیام پاراگون ، سرزمین عجایب آبی به اندازه سه استخر المپیک ، در دنیای اقیانوس سیام منتظر شماست. این آکواریوم زیر زمینی یکی از بزرگترین ها در جنوب شرقی آسیا است، که شما را با نمایشگاه هایی در سطح جهانی با 30000 موجود کنجکاو از اعماق و مناطق مختلف سراسر جهان خیره می کند. برای بچه ها صرف چند ساعت در اقیانوس سیام، به عنوان آموزش هیجان انگیز و به یاد ماندنی خواهد بود.

Opening Hours: 10:00 - 21:00 daily
Location: Basement floor, Siam Paragon, Siam
BTS: Siam
How to get there: Take Exit 5 from the BTS Siam Station, which provides direct access to Siam Paragon
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد