زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

مرکز خرید نگین فارس در انتهای خیابان معالی آباد - بلوار پرستار - روبروی بیمارستان بعثت واقع شده که مدت کوتاهی است میزبان شیرازی های عزیز و البته مهمانان دیگر شهرها است . امروز تصمیم گرفتیم سری به این مجتمع بزنیم . هنوز خیلی از مغازه های مجتمع خالی و خیلی ها هم تازه دارن افتتاح می کنند و در حقیقت هنوز این مرکز خرید بزرگ  اونطوری که باید و شاید جون نگرفته ، اما خوش ساخت و حتما با آینده ای درخشان . 

 در طبقه زیرین این مرکز خرید ، کافه بل پاسی (Bell Passi) واقع شده که کمی اینطرف تر هم سوپرمارکت شناخته شده سروش است . سوپرمارکت سروش یکی دیگری از شعبه های همین سوپر مارکت در جاهای دیگر شهر شیراز است اما داستان بل پاسی را هنوز من نفهمیدم که تشابه اسمی و یا این هم یکی از شعبه های کافه معروف بل پاسی در شیراز است . رستوران ایتالیایی بل پاسی ، رستوران معروف و لوکسی که در خیابان خاکشناسی ، نبش سروناز ، جنب کافی شاپ تولیپ واقع شده که اکثر شیرازی ها بل پاسی را به این آدرس می شناسند . بگذریم ... دیزاین و طراحی این کافه بسیار زیباست که در زیر می بینید .

کافه بل پاسی در مجتمع نگین شیراز

البته ما بعد گشتی در این مرکز خرید و خرید یک مانتو از یکی از فروشگاه ها که نازه افتتاح شده بود برای شام رفتیم طبقه بالایی این مرکز خرید که با یک فود کورد (food court) ، مجموعه غذایی با تنوع غذایی بسیار بالا مواجعه شدیم که که نام بل پاسی بالای تک تک کافه های این مجموعه غذایی می درخشید . 

فودکورت مجتمع نگین شیراز

مجموعه غذایی بل پاسی مجتمع نگین شیراز

تنوع غذایی غذایی این مجموعه از نظر من عالی بود . یک قسمت غذاهای ایرانی با تنوع بالا و قسمت دیگه کافه و سالاهای متنوع و پیتزا و غذاهای دیگر . دیزاین این مجموعه غذایی به سبک  کافه بل پاسی در طبقه زیرین مجتمع بود 

طراحی زیبا مجموعه غذایی بل پاسی مجتمع نگین شیراز

ما ابتدا رفتیم به قسمت غذاهای ایرانی که دلمون کوفته و دلمه خواست که تو منو غذایی بود اما اون شب نداشتند و ناچارا رفتیم قسمت دیگر این مجموعه و دو نوع سالاد مرغ سفارش دادیم و شد شام امشب ما . 

سالاد مرغ مجموعه غذایی نگین شیراز

سالاد مرغ مجموعه غذایی بل پاسی نگین شیراز

 
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد