زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون شیراز در محل دائمی نمایشــــگاه های بین المللی استان فـارس از تاریخ 11 تا 15 بهمن 96 برگزار شد. نمایشگاه پربار خوبی بود اما از نظر من دقیقا مثل پارسال همون محصولات تکرار شد . من دنبال یه خلاقیت خاص و یه محصول و کالای جدید بودم که واقعا ندیدم ، شایدم توقع من بالاست ، نمی دونم به هر صورت بگذریم بعد از نمایشگاه یه اسنپ گرفتیم و رفتیم مجتمع خلیج فارس شیراز بعد از یه گشتی توی مغازه های پاساژ و یه خرید کوچک در هایپراستار مجتمع ، برای شام رفتیم طبقه بالای مجتمع ، قسمت فودلند (FOOD LAND) .

فودلند مجتمع خلیج فارس فضای بزرگی با تنوع غذایی بالا ولی متاسفانه با مشتریان بسیار کم . تو چند باری که من خودم اینجا اومد دیدم که بسیار از غرفه ها عوض شدند و غذاهای بسیاری  از غرفه ها تغییر کرده که شاید این هم به دلیل مشتری های بسیار کم اینجاست . فودلند دقیقا بالای سر شهربازی سرپوشیده  مجتمع است که از بالا هم یک عکس از شهربازی گرفتم.

شهربازی مجتمع خلیج فارس شیراز

به هر صورت از غرفه فیش اند چیپس که قبلا غرفه غذاهای هندی بود ، غذا گرفتیم . فروشنده خیلی تاکید داشت که ماهی هامون تازه است و من هم بهش گفتم که مشتری شعبه های دیگرتون توی مرکز شهر هستیم که اون هم با اعتمادبه نفس گفت ما شعبه ای نداریم . به هر صورت غذا را سفارش دادیم و بعد مدت کوتاهی هم امده شد . 

فیش اند چیپس مجتمع خلیج فارس شیراز

محوطه فودلند مجتمع خلیج فارس شیراز

اما درباره فیش اند چیس ابتکاری مجتمع خلیج فارس خدمتتون عرض کنم که تصورتون را از فیش اند چیپس هایی که جای دیگری امتحان کردید بیارید بیرون . این همون مرغ کنتاکی خودمون فقط بجای مرغ از ماهی استفاده شده . البته ماهی خوب و تازه ای بود اما برای این کار طراحی نشده بود و به نظر من بیشتر با باقلا پلو می چسبید . بعد از خوردن غذا از فروشنده پرسیدم که ماهی چی بود ؟ گفت :  ماهی هامور جنوب .

فیش اند چیپس مجتمع خلیج فارس شیراز2

این هم خاطر فیش اند چیپسی متفاوت . 

 
 
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد